• A A A

KIG zaprasza do udziału w największych imprezach górniczych 2017 r.

19.07.2017

Zapraszamy firmy z sektora maszyn i urządzeń górniczych do udziału w misjach gospodarczych na branżowe targi i wystawy w Australii, Iranie i Turcji:

  • AIMEX, Australia, Sydney
  • MINEX, Iran, Teheran / IRAN CONMIN, Iran, Teheran
  • MINEX, Turcja, Izmir

W ramach programu misji proponujemy wizytę i rozmowy na targach, Forum Gospodarcze oraz rozmowy bilateralne przygotowywane we współpracy z naszymi Izbami partnerskimi oraz wizyty w instytucjach i przedsiębiorstwach.

Międzynarodowa wystawa górnicza AIMEX 2017,  29 – 31 sierpnia br.

Ambasada RP w Canberze weźmie udział na stoisku informacyjnym w międzynarodowej wystawie górniczej AIMEX 2017 w Sydney w dniach 29 – 31.08.2017 r.  Na stoisku tym będzie zaprezentowany polski sektor branży górniczej oraz jego możliwości eksportowe do Australii.

Będzie możliwość wyłożenia materiałów informacyjnych polskich firm: katalogów, prospektów, materiałów promocyjnych oraz plakatów ściennych, a także przeprowadzenia rozmów z potencjalnymi partnerami australijskimi.

Stoisko jest objęte dofinansowaniem Ministerstwa Rozwoju  w związku z czym firmy nie ponoszą kosztów związanych z opłatami za jego wynajem.

 

 

Międzynarodowa Wystawa Górnictwa MINEX 2017, 2 – 4 października br.

 

6 edycja Międzynarodowej Wystawy Górnictwa i Przemysłu Górniczego, która odbędzie się w Teheranie w dniach od 2 do 4 października 2017 r.

Organizowana we współpracy z Ministerstwem Przemysłu, Górnictwa i Handlu Iranu, Wystawa obszernie prezentuje możliwości sektora górniczego Iranu oraz krajów regionu i stanowi znakomitą platformę wymiany doświadczeń, nawiązania i zacieśnienia kontaktów handlowych i przedstawienia najnowszych technologii przemysłu wydobywczego.

 

Międzynarodowe Targi Górnictwa, MINEX 2017, 18 – 21 października br.

7 edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Surowców Naturalnych i Technologii  odbędą się w Izmirze w dniach od 18 do 21 października 2017 r.

6 edycja Międzynarodowego Kongresu Maszyn Górniczych i Technologii odbędzie się w Izmirze w dniach 18 – 21 października 2017 r.

Jest to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Turecką  Izbę Inżynierów Górnictwa; tematyka Kongresu obejmie inżynierię górniczą, przetwórstwo minerałów, maszyny i urządzenia wykorzystywane infrastrukturze budowlanej oraz technologie.

Serdecznie zapraszamy do udziału

 

Kontakt
Biuro Współpracy z Zagranicą
Krajowa Izba Gospodarcza

Maria Nowakowska 
tel: 22 630 97 83
e-mail: mnowakowska@kig.pl;

Bartłomiej Nersewicz
tel: 22 630 96 86
e-mail:  bnersewicz@kig.pl