• A A A

Seminarium biznesowe Polska –Sri Lanka oraz Rozmowy Handlowe B2B

07.02.2018

Uprzejmie informujemy, że w związku z wizytą w Polsce Ministra Spraw Zagranicznych Sri Lanki – Pana Wasantha Senanayake i towarzyszącej mu wielobranżowej delegacji przedsiębiorców, Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ambasadą Republiki Sri Lanki w Polsce,  organizują

Seminarium Biznesowe POLSKA-SRI LANKA, połączone z sesja rozmów handlowych B2B pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i lankijskimi, które odbędzie się w dniu 16 lutego 2018 r. w godz 10.00-12.00 w siedzibie KIG, Warszawa, ul Trębacka  4, sala konferencyjna 205.

Głównym celem wydarzenia jest zapoznanie się z możliwościami współpracy gospodarczej pomiędzy naszymi krajami, aktualnymi potrzebami i możliwościami obu rynków a także nawiązanie nowych kontaktów handlowo- biznesowych  pomiędzy firmami. Program wydarzenia przewiduje  część oficjalną,  podczas  której zaprezentowane zostaną informacje dotyczące rynku Sri Lanki oraz  możliwości w zakresie  inwestycji zagranicznych, po której nastąpi sesja rozmów indywidualnych B2B.

Pośród firm lankijskich zainteresowanych podjęciem współpracą z polskimi przedsiębiorcami znajdą się przedstawiciele sektorów takich jak:

– kamienie szlachetne i biżuteria /eksport/

– guma naturalna, lateks /eksport / import/

– turystyka

– wyroby z drewna, zabawki / eksport/import/

– artykuły biurowe /eksport / import /

– rolnictwo i nasiona /eksport , import/

– materiały budowlane /import/ export/

– produkcja pojazdów /wspólpraca/

– herbata /eksport/

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację  do dnia 14.bm poprzez FORMULARZ

Kontakt

Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl

Bartłomiej Nersewicz
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel 22 630 96 86
e-mail: bnersewicz@kig.pl