• A A A

Biznes Forum Polska – Albania: wyzwania i możliwości, 06.12.2017

30.11.2017

Forum Biznesu Polska – Albania, z udziałem Premier Beaty Szydło i Premiera Ediego Ramy, odbędzie się 6 grudnia (środa) o godz. 13.30 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. (ul. Trębacka 4, Warszawa). Wydarzenie przygotowane jest przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju oraz Konsula Honorowego Republiki Albanii w Łodzi.

W składzie kilkudziesięcioosobowej grupy biznesu albańskiego, która towarzyszy wizycie Pana Premiera Ramy w Polsce, znajdują się między innymi firmy z branży: rolniczej, przetwórstwa rolno-spożywczego, turystycznej, hodowli zwierząt, tekstylnej. Celem Forum jest zaprezentowanie możliwości współpracy handlowo-inwestycyjnej między Polską i Albanią oraz przedstawienie atutów obu krajów, jak również potencjału Albanii jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji dla polskich firm. Będzie to doskonała okazja dla środowisk gospodarczych obu krajów do nawiązania bezpośrednich relacji i kontaktów podczas spotkań B2B oraz również poszerzenia wiedzy na temat roli Albanii w rozwoju Bałkanów. W trakcie paneli zorganizowanych podczas Forum omówione zostaną priorytetowe dziedziny współpracy rokujące największe szanse dla polskich firm w Albanii: energetyka wodna, infrastruktura, górnictwo, rolnictwo oraz przetwórstwo rolno-spożywcze, handel i turystyka. Po części oficjalnej Forum odbędą się spotkania B2B podczas, których będzie okazja do bezpośrednich kontaktów i rozmów z przedstawicielami delegacji albańskiej.

Ze względu na ograniczona ilość miejsc, o przyjęciu na Forum decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas Forum zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne polsko-albańskie, spotkania b2b będą się odbywały w j. angielskim.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line REJESTRACJA

Inauguracja forum godz. 13.30, rejestracja uczestników w godz. 12.30-13.20, prosimy o przybycie do godz. 13.15. Przewidywane zakończenie forum ok. godz. 16.00. Po forum w godz. 16.00-17.30 spotkania b2b miedzy polskimi i albańskimi uczestnikami spotkania.

 

Kontakt                                                                                            

Elżbieta Wojtas
Krajowa Izba Gospodarcza
tel. 22 63 09 752
e-mail: ewojtas@kig.pl