• A A A

Forum Gospodarcze Polska - Egipt, 17.03.2017 r.

13.03.2017

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 17 marca 2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie (al. Jerozolimskie 65/79) odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Egipt. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta w Polsce Ministra Handlu i Przemysłu Arabskiej Republiki Egiptu Pana Tareka Kabila.

Podczas Forum Ministrowi towarzyszyć będzie misja egipskich przedsiębiorców z sektorów: rolno – spożywczego, chemicznego, petrochemicznego, budownictwa (w tym infrastruktura drogowa), transportu, energetyki oraz branży tekstylnej (w tym tekstylia domowe).

Wydarzenie organizuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A wraz z Wydziałem Handlowym Ambasady Egiptu oraz Krajową Izbą Gospodarczą; wsparcie dla przedsięwzięcia zapewnia Ministerstwo Rozwoju.

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i egipskiej strony – w tym o programach finansowego wsparcia dla polskich eksporterów oraz możliwościach inwestycyjnych i eksportowych na rynku egipskim.
Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami egipskiego biznesu. Szczegółowa agenda zostanie opublikowana i przesłana zarejestrowanym uczestnikom w najbliższym czasie.

Rejestracja uczestników spotkania od godz. 9.00; początek Forum o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w Forum Gospodarczym Polska-Egipt zachęcamy do rejestracji poprzez formularz, który znajduje się w poniższym linku.
W Forum uczestniczyć będą mogły tylko osoby, które zarejestrowały się poprzez poniższy formularz. Rejestracja jest otwarta do 15 marca 2017 roku (organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany daty końca rejestracji).

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona.

Językiem spotkania będzie język angielski (organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia)

Udział w Forum jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
mnowakowska@kig.pl
plipiec@kig.pl

REJESTRACJA ONLINE