• A A A

Konferencja nt. współpracy na rynkach: Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej i Bahrajnu, 31.08.2017

04.08.2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję poświęconą możliwościom współpracy na wybranych rynkach Bliskiego Wschodu, które są celami naszych jesiennych misji gospodarczych w  roku bieżącym.

Konferencja szkoleniowa nt. możliwości współpracy odbędzie się w siedzibie KIG (Trębacka 4, Warszawa, sala 205.) w dniu 31 sierpnia; początek spotkania o godz. 11.00.

Podczas Konferencji będzie  okazja do zapoznania się ze specyfiką wymienionych powyżej rynków: wśród panelistów znajdą się Ambasadorowie Królestwa Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu, byli Ambasadorowie RP w krajach arabskich, przedstawiciele resortów a także polscy specjaliści i praktycy zaznajomieni z arabskimi realiami w zakresie prowadzenia biznesu.

Wydarzenia promocyjne na Półwyspie Arabskim proponowane przez nas w II połowie roku:

W dniach od 14 do 16 października br.  zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Kuwejtu, którego głównym celem będą targi sektora energetycznego „Kuwait Oil & Gas Show and Conference 2017”, a także forum biznesu oraz rozmowy b2b dla przedsiębiorców z obydwu krajów zorganizowane we współpracy z naszym partneremj Izbą Gospodarczo-Przemysłową Kuwejtu.

W dniach od 25 do 29 listopada br. odbędzie się misja wielobranżowa do Królestwa Arabii Saudyjskiej, gdzie odwiedzi dwa ośrodki gospodarczo-przemysłowe: Rijad oraz Dammam, a następnie uda się do Królestwa Bahrajnu.

W programie misji zaplanowane są Fora Gospodarcze w Rijadzia, Dammam oraz Bahrajnie organizowane we współpracy z naszymi partnerami, Radą Izb Saudyjskich oraz Izbą Handlową Bahrajnu, a także spotkania bilateralne dla przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu: rejestracja online.