• A A A

Polsko-Armeńskie Forum Gospodarcze

06.02.2018

 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Armeńskim Forum Biznesu, które odbędzie się 20.02.2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, ul. Wspólna 2/4, Sala im. Grażyny Gęsickiej (dawna Kinowa).

Forum odbędzie się w dniu 20 lutego br. w Warszawie, z okazji obrad Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty Pana Garegina Melkonyana – Pierwszego Wiceministra, Ministerstwa Gospodarki Rep. Armenii w Polsce. Polskiej stronie prac Komisji będzie przewodniczył Wiceminister Tadeusz Kościński.

Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i armeńskimi przedsiębiorcami.

Program wydarzenia przewiduje wystąpienia oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B.

Strona armeńska wykazała szczególne zainteresowanie współpracą w zakresie następujących sektorów: spożywczy, rolno- spożywczy, IT/ICT, biotechnologiczny, odnawialne źródła energii, przemysł ciężki, infrastruktura oraz innych.

Zainteresowanych udziałem w Polsko-Armeńskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o rejestrację się na stronie: REJESTRACJA do dnia 16 lutego 2018 r.

Forum odbędzie się w godz. 14.00-17:00 (o godz. 14:00 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy ul. Wspólnej 2/4, Sala Grażyny Gęsickiej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 Notatka gospodarcza Armenia Pobierz Pdf 

Kontakt

Biuro Współpracy z Zagranicą

Monika Sasiak

tel. 22 630 97 23

e-mail: msasiak@kig.pl

Bartłomiej Nerserwicz

tel. 22 630 96 86

e-mail: bnersewicz@kig.pl