• A A A

Seminarium Gospodarcze Polska-Egipt, 19.10.2017

09.10.2017

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie wraz z Krajową Izbą Gospodarczą oraz Biurem Handlowym Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu zaprasza na Seminarium Gospodarcze z udziałem przedsiębiorców egipskich organizowane 19 października 2017 r. w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się z okazji wizyty Ministra Handlu i Przemysłu Egiptu, Pana Tareka Kabil’a w Polsce.

Przedstawiciele egipskiego biznesu towarzyszący delegacji oficjalnej reprezentować będą następujące sektory gospodarki:

infrastruktura i budownictwo, IT, przemysł rolno-spożywczy (również import jabłek oraz produktów gotowych), przemysł zbrojeniowy, chemiczny, petrochemiczny, energii (w tym energii odnawialnej), technologii wodnych i utylizacji odpadów,  technologii telekomunikacji, krawiectwa i produkcji ubrań gotowych (import produktów do Egiptu).

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 26, w godzinach  12:00 – 14.00.

W programie wydarzenia strona egipska zaprezentuje plany rozwoju ekonomicznego i możliwości zagranicznego zaangażowania gospodarczego w określonych strefach inwestycyjnych w Egipcie. Zaplanowano również panel rozmów biznesowych z przedsiębiorcami egipskimi i networking lunch.

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim ma również na celu przygotowanie misji gospodarczej Samorządu Województwa Mazowieckiego z udziałem polskich przedsiębiorców do Egiptu, wstępnie planowanej w listopadzie br.

Seminarium prowadzone będzie w języku polskim z tłumaczeniem na język angielski – rozmowy biznesowe odbywać się będą tylko w języku angielskim.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres email: mariusz.rukat@mazovia.pl lub mnowakowska@kig.pl .

Ze względów organizacyjnych prosimy uczestników o wcześniejsze przybycie.