• A A A

Fotografia: Andrzej Lek

W dniu 31 lipca 2017 r. z okazji Święta Narodowego Maroka J.E Youns Tijani Ambasador Królestwa Maroka w Polsce wydał recepcję, w której uczestniczyli zaproszeni goście m.in. ambasadorzy i konsulowie akredytowani w Polsce, Wiceminister Joanna Wronecka, przedstawiciele polityki, kultury, sztuki, nauki oraz KIG.

W dniu 28 lipca 2017 r. z okazji Święta Narodowego Peru odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli m.in. Wiceminister Marek Magierowski z Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, posłowie i senatorowie RP, przedstawiciele KIG, goście z kręgów kultury, polityki, gospodarki.

W dniu 14 lipca 2017 r. w rezydencji Ambasadora Francji odbyła się uroczystość z okazji Święta Narodowego Francji. Na spotkaniu obecni byli m.in.  posłowie i senatorowie RP, przedstawiciele polityki, kultury, biznesu.

W dniu 26 czerwca 2017 r. z okazji Święta Narodowego Chorwacji oraz 25-tej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych z Rzeczpospolitą  Polską odbyła się uroczystość,  w której udział wzięli m.in.  Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ambasadorowie akredytowani w Polsce (USA, Francji, Czech, Japonii, Łotwy) przedstawiciele MSZ, świata polityki, kultury i biznesu.

Z okazji  Święta Narodowego  Królestwa Luksemburga odbyła się uroczystość, w której uczestniczył  Ambasador Jerzy Drożdż, Dyrektor Biura Współpracy Zagranicznej KIG. Ambasador Jerzy  Drożdż  i J.E Ambasador Luxemburga w Polsce Conrad Bruch

J.E  Nuncjusz Apostolski w Polsce,  J.E Ambasador Chorwacji w Polsce , Dyrektor Jerzy Drożdż

Ambasador Gruzji w RP Nikoloz Nikolozishvili oraz Monika Sasiak i Elżbieta Wojtas z Biura Współpracy z Zagranicą KIG.

Z okazji Święta Narodowego Słowenii odbyła się uroczystość,  w której uczestniczył
Prezes Marek Kłoczko
Z  Wiceministrem MSZ Bartoszem  Cichockim
J.E ambasadorem Słowenii w Polsce  Robertem Krmelj

Z Marszałekiem Senatu  Bogdanem Borusewiczem

Prezes M. Kłoczko z Ambasadorem Holandii, J.E. Ron J.M.P van Dartel podczas przyjęcia w Ambasadzie Holandii z okazji Urodzin Króla (27 kwietnia 2017)

Dyr. J. Drożdż z Ambasadorem Republiki Południowej Afryki, J.E. Simon J. Ntombela podczas przyjęcia z okazji Święta Narodowego RPA (27 kwietnia 2017)

 

Prezes M. Kłoczko podczas przyjęcia z okazji  Święta Narodowego Republiki Włoskiej  1 czerwca 2017 , Politechnika Warszawska

Święto Narodowe Republiki Włoskiej,  1 czerwca 2017, Politechnika Warszawska