• A A A

Western Balkans Summit, Poznań 2019

13.06.2019

Zapraszamy do udziału w Forum Biznesu, które odbędzie się w dniu 4 lipca, w ramach Szczytu Bałkanów Zachodnich w Poznaniu. Na kilka dni Poznań stanie się centrum unijnych i bałkańskich wydarzeń. Podejmować będziemy delegacje rządowe, przedstawicieli organizacji obywatelskich i ludzi biznesu z 16 krajów: Albanii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Kosowa, Macedonii Północnej, Serbii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Grecji, Niemiec, Polski, Słowenii, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Ideą Szczytu jest integracja Bałkanów Zachodnich z krajami Unii Europejskiej poprzez synergie świata polityki, społeczeństwa obywatelskiego i biznesu. Polska Agencja Inwestycji i Handlu razem z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii odpowiada za organizację komponentu biznesowego tegorocznego szczytu.

Tegoroczne Forum Biznesu odbędzie się pod hasłem Growing Together, które uwypukla, że tylko wzajemna współpraca i zrównoważony rozwój w Europie zapewni dobrobyt naszym społeczeństwom. W ramach Forum odbędą się liczne sesje panelowe, prezentacje przedstawicieli biznesu z Bałkanów Zachodnich i Unii Europejskiej na stoiskach wystawowych oraz rozmowy B2B. Przedsiębiorcy będą mieli unikatową okazję zaprezentować swoją ofertę, podzielić się swoim know-how, oraz zaprezentować swoje sukcesy. Szczególnie ważne dla nas jest aby, to wydarzenie przyczyniło się do zaciśnięcia wzajemnych relacji gospodarczych między regionami.

Forum Biznesu jest polską propozycją nawiązania trwałych relacji i współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu w regionie. Główny nacisk w rozmowach biznesowych podczas Forum położony będzie na następujące sektory: energetyczny, cyfrowy, żywność i agrotechnika. Niemniej wydarzenie otwarte jest dla przedstawicieli innych dziedzin gospodarki. Chcemy aby każdy miał równe szanse zaprezentowania się i poznania potencjalnych partnerów.

Informację o Forum Biznesu i Szczycie Bałkanów Zachodnich znajdą Państwo tutaj

Formularz rekrutacyjny dla firm znajdą państwo tutaj