Polski Pawilon na prestiżowych Targach "Water, Energy, Technology, and Environment Exhibition" w Dubaju // 27 - 29 września

11.06.2022

Krajowa Izba Gospodarcza i MK Business Link – oficjalny i wyłączny przedstawiciel targów WETEX w Polsce – zapraszają przedsiębiorców do udziału w Polskim Pawilonie Promocyjnym

Targi WETEX w Dubaju

Targi WETEX w Dubaju

Water, Energy, Technology, and Environment Exhibition (WETEX) to największe i najważniejsze wydarzenie targowe na Bliskim Wschodzie, związane z technologiami zrównoważonego rozwoju i czystej energii – organizowane przez rządową agencję Dubai Electricity and Water Authority (DEWA).

Głównym celem organizatorów jest integracja wszystkich gałęzi przemysłu energetycznego i ułatwienie tworzenia nowych możliwości handlowych, usprawniając wymianę doświadczeń oraz prezentując najnowsze rozwiązania w zakresie energii konwencjonalnej i odnawialnej, wody, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Jako światowej klasy wystawa, WETEX co roku przyciąga profesjonalistów z całego sektora energetycznego, włącznie z segmentami technologii inżynierskich.

Targi WETEX w Dubaju skierowane są m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania dotyczące sektorów: Water & Waste Water, Energy Technology, Electrical Fittings, Lighting & Luminaries.
Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, szczególnie w świetle faktu, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są niekwestionowanym liderem w globalnym podejściu do zmian klimatycznych, co potwierdza wybór ZEA na gospodarza Szczytu Klimatycznego ONZ COP28 w 2023 r.

Każdy z Wystawców w ramach uczestnictwa w Pawilonie ma zagwarantowane miejsce w Pawilonie Promocyjnym w strategicznej lokalizacji ze specjalnie zaprojektowaną zabudową >>> szczegółowa oferta >>> TUTAJ

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w MT WETEX’2022 uprzejmie prosimy o wypełnienie informacji w linku rejestracyjnym >>> TUTAJ celem przekazania Państwu dalszych, szczegółowych informacji związanych z udziałem w Polskim Pawilonie.


Kontakt:

Agnieszka Salamończyk
tel.: 22 630 97 73
e-mail: asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas
tel.: 22 630 97 52
e-mail: ewojtas@kig.pl

 

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.