Międzynarodowe Targi UP – UPITS 2024 jeszcze bardziej imponujące i pełne możliwości!

17.05.2024

Odkryj bogactwo atrakcyjnych produktów z Uttar Pradesh

Targi UP – UPITS 2024

Na fali sukcesu pierwszej edycji, II edycja Międzynarodowych Targów UP – UPITS 2024 zapowiada się jeszcze bardziej imponująco. To wyjątkowa okazja dla firm, aby zaprezentować swoje produkty, zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do szerszego grona klientów w Indiach i za granicą.

 

25 – 29 września 2024 – UPITS 2024: Platforma dla liderów branży i przedsiębiorców z całego świata

Targi UPITS stanowią znaczące wydarzenie, mające na celu zgromadzenie liderów branży, przedsiębiorstw i specjalistów z różnych sektorów na jednej, globalnej platformie. Oczekuje się udziału przedstawicieli z szerokiego wachlarza branż, m.in. produkcji, technologii, rolnictwa, tekstyliów, opieki zdrowotnej, turystyki, gospodarki wodnej, sanitarnej, ściekowej, pawilon obronny, przemysł cukrowniczy i trzcinowy oraz wiele innych.

II edycja Międzynarodowych Targów UP stawia sobie za cel zwiększenie zasięgu, zapewnienie większych możliwości biznesowych i otwarcie nowych perspektyw dla uczestników. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie bogata oferta produktów z całego stanu Uttar Pradesh, które posiadają ogromny potencjał na światowych rynkach. To doskonała okazja dla nabywców B2B i B2C z Indii i zagranicy, aby odkryć te wartościowe produkty. Dodatkowo, agencje rządowe i inni kluczowi interesariusze będą mogli bliżej przyjrzeć się tym produktom, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

B2B i B2C: Odkryj nowe możliwości biznesowe

UPITS zapewnia platformę B2B i B2C dla firm, umożliwiając im prezentację swoich produktów i usług, nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami i odkrywanie nowych możliwości biznesowych w regionie. Targi są otwarte dla mikroprzedsiębiorstw, jak i dużych korporacji, oferując każdemu szansę na zaprezentowanie się szerszemu gronu odbiorców.

Targi bogate w programy promocyjne i rozwojowe

Oprócz prezentacji produktów i usług, UPITS 2024 będzie również bogaty w programy promocyjne i rozwojowe wspierane przez rząd oraz organizacje pozarządowe. Celem tych programów jest wzmocnienie potencjału uczestników i pomoc w rozwoju ich biznesów.

Wystawcy: Szeroka gama produktów i producentów

UPITS 2024 to niezwykłe wydarzenie, które zaprezentuje szeroką gamę zarówno uznanych, jak i nieodkrytych produktów, producentów oraz dostawców ze stanu Uttar Pradesh. Targi stanowią idealną platformę dla krajowych i zagranicznych odbiorców, którzy szukają nowych możliwości biznesowych i chcą odkryć potencjał Uttar Pradesh.

Dodatkowe informacje:

 


India Expo Center & Mart jest jednym z 4 największych zintegrowanych obiektów wystawowo-kongresowych w Indiach w Greater Noida, zajmującym powierzchnię 58 akrów, z kompleksem zabudowanym o powierzchni 2 34 453,29 metrów kwadratowych, oferującym połączenie targów z wystawą i obiekty konferencyjne. Firma posiada około 15-letnie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu i organizacji wystaw i targów. Obiekt posiada 14 sal wielofunkcyjnych, pensjonat ze 134 pokojami, salony, rozległy, intensywny parking na otwartej przestrzeni oraz nowoczesne udogodnienia związane z bezpieczeństwem i ochroną.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.