• A A A

8. Targi CSR pod patronatem KIG

04.10.2020

Nowe rozwiązania do networkingu online są dostępne podczas trwających od 5 października do 9 października 8. Targów CSR, czyli wydarzenia na temat odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Każdego dnia w godz. 13:30-15:00 można poznawać wystawców i uczestników na stronie https://live.remo.co/e/targicsr/register. KIG jest patronem Targów.

Wystawcy, w tym m.in. Jeronimo Martins Polska, ERGO Hestia, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności, Siemens, Bank BNP Paribas, CCC Spółka Akcyjna, CEMEX Polska Sp. z o.o., Deloitte, Energa Grupa ORLEN, Fundacja Orange, Fundacja ORLEN, Fundacja Veolia Polska, ING Bank Śląski, Leroy Merlin Polska, Lyreco Polska S.A., Sanofi, Santander Bank Polska S.A., biorą udział w sesjach networkingowych (stoliki wystawców są dostępne na kilku wirtualnych piętrach).

Zobacz, z jakimi firmami możesz się spotkać podczas targów [PDF].
Z przedstawicielami wystawców można porozmawiać np. o realizowanych przez firmy działaniach na rzecz społeczności lokalnych, strategiach odpowiedzialnego biznesu, ochronie środowiska naturalnego, odpowiedzialnym miejscu pracy, zrównoważonej konsumpcji. Sprawdź, na jakie tematy możesz porozmawiać przy stolikach wystawców [TEMATY]

Przysiądź się do eksperta − czyli jak działa Remo.co?

Sześcioosobowe stoliki pozwalają na prezentację działań, ale także na dyskusję na istotne tematy z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Aby aktywnie brać udział w sesji networkingowej:

  • wchodzisz na stronę: https://live.remo.co/e/targicsr/register o 13:30;
  • wciskasz przycisk „Join to the event” i logujesz się na platformie;
  • o godz. 13:30 przedstawiciel Forum Odpowiedzialnego Biznesu na tzw. wirtualnej scenie wita uczestników, więc korzystanie z platformy rozpocznie się po zakończeniu wystąpienia;
  • klikasz dwa razy na stolik, do którego chcesz się dosiąść;
  • w tym czasie wyświetlają się osoby z włączonymi kamerami i mikrofonami, które teraz rozmawiają przy stoliku;
  • włączasz  kamerę i mikrofon, aby wziąć udział w rozmowie (odznaczasz, aby zmieniły kolor na „zielony”);
  • na różnych piętrach usytuowani są różni wystawcy (kolejność alfabetyczna);
  • po lewej stronie wybierasz piętro na którym chcesz dosiadać się do stolika wystawcy;
  • organizatorzy przewidzieli kilka wolnych stolików do osób, które chciałyby porozmawiać także z innymi uczestnikami wydarzenia (dostępne kolejno na piętrach 5., 6., 7., 8.);
  • podczas zabrania głosu na scenie, następuje tymczasowe zatrzymanie korzystania z platformy Remo.co.

#TargiCSR

Ósma edycja Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, rozpoczęła się 5 października i potrwa do 9 października. Po raz pierwszy w historii Targi CSR odbędą się wyłącznie w formule online. Zachowane są kluczowe elementy inicjatywy: część wystawowa (https://targicsr.webexpo.pl/), konferencyjna (odpowiedzialnybiznes.pl) oraz networkingowa (https://live.remo.co/e/targicsr/register). Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Główną platformą wiedzy na temat przebiegu 8. Targów CSR online jest strona odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr. Uczestnicy wydarzenia znajdą na niej szczegółowe informacje na temat 5-dniowego przebiegu targów oraz tego, jak aktywnie brać udział w ich poszczególnych częściach.

Nowa  formuła tegorocznych Targów CSR jest rozwiązaniem odpowiadającym wyzwaniom dzisiejszej rzeczywistości. Przenosząc je do przestrzeni wirtualnej,  staraliśmy się uwzględnić wszystkie zalety stacjonarnego wydarzenia. Dzięki różnorodności wystawców w przestrzeni online, prezentowanych dobrych praktyk i rozwiązań, wydarzenie pozostaje nadal  największą w Polsce tego typu platformą wymiany CSR-owych idei, usług i produktów. Zaproponowaliśmy również unikalny sposób networkingu z możliwością wyboru tematów i rozmówców oraz bogaty, pięciodniowy program części konferencyjnej. Zapraszamy do aktywnego udziału i wykorzystania czasu w ramach 8. Targów CSR online – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.