9. edycja KIG OPEN – turniej golfa o Puchar Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej [14.10.2023]

24.09.2023

9. edycja KIG OPEN – już 14 października 2023! Zapraszamy!

turniej golfa

W sobotę 14 października 2023 roku na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie k/Warszawy odbędzie się 9. edycja KIG OPEN – turnieju golfa o Puchar Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej. Ubiegłoroczna edycja turnieju cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy i prosimy o wpisanie tego wydarzenia do Państwa kalendarzy.

 

Historia KIG OPEN w skrócie

Turniej KIG OPEN organizowany jest od 2015 roku. Pierwszych 5 edycji rozegranych zostało na polu Sierra Golf Club/Resort. Od 2020 roku turniej organizowany jest wspólnie z First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie k/Warszawy. Patronat nad turniejem obejmowali wybitni polscy sportowcy, m.in. Irena Szewińska, Robert Korzeniowski czy Włodzimierz Lubański. Patronatu udzielał też kilkakrotnie Polski Związek Golfa. Główny cel turnieju to promocja gry w golfa wśród przedstawicieli polskiego biznesu i samorządu gospodarczego w Polsce.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych golfistów. Szczegółowa informacja z możliwością rejestracji znajduje się na stronie Polskiego Związku Golfa >>> TUTAJ

 

zdjęcia archiwalne

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.