• A A A

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zaprasza na misje gospodarcze online

20.05.2020

Misje gospodarcze online to szansa na biznes w dowolnym zakątku świata bez wychodzenia z domu. Nie czekaj! Poszukiwanie zagranicznego partnera zacznij już teraz!

 

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zaprasza na misje gospodarcze online

Zdjęcie utworzone przez pressfoto – pl.freepik.com.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zapoznaj się z ofertą misji online

Krajowa Izba Gospodarcza jako największa niezależna instytucja biznesowa w Polsce wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców proponując znalezienie biznesowego partnera za granicą w czasie pandemii.

W tym celu oferujemy narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online (szczegółowe informacje o usłudze w poniższym załączniku).

Nasze doświadczenie i zaufanie kręgów biznesowych z Polski i całego świata pozwala nam obecnie kontynuować zadania jakich z sukcesami podejmujemy się od lat organizując przez ten czas setki spotkań B2B, misji gospodarczych, targów branżowych i seminariów biznesowych.

Zbudowaliśmy wiele pozytywnych relacji, o czym świadczy chociażby podpisanie przez nas ponad 200 umów międzynarodowych o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Stanowi to gwarancję dobrania odpowiednich partnerów biznesowych.

Mamy przed sobą nowe wyzwania i nową rzeczywistość, ale i równie silną motywację aby się w niej odnaleźć w czym i Państwu pragniemy pomóc. Nie bez powodu mówi się, że „Dbamy o przedsiębiorczość”. Wierzymy, że obecne utrudnienia wkrótce przeminą i gospodarka przeżyje odbicie dlatego już dziś warto włączyć się do rywalizacji o nowe rynki, produkty czy klientów.

Zakres geograficzny usługi misji gospodarczych online uzależniamy i dostosowujemy do Państwa potrzeb. W pierwszej kolejności proponujemy następujące rynki: Arabia Saudyjska, Białoruś, Estonia, Irak, Słowacja, Turcja, Węgry, Stany Zjednoczone.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną  ofertą i w przypadku Państwa zainteresowania usługą Misji Online, prosimy o  wypełnienie zamieszczonego formularza:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

MISJE ONLINE

Postaramy się wrócić do  organizacji misji gospodarczych dla Państwa w tradycyjnym wymiarze,  tak szybko jak pozwoli na to sytuacja na rynkach zagranicznych.


Kontakt

Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. 22 630 96 13
mail: bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.