KIG zaprasza: aktualne misje gospodarcze

01.10.2021

Misje gospodarcze to szansa na biznes w dowolnym zakątku świata. Nie czekaj! Poszukiwanie zagranicznego partnera zacznij już teraz!

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zaprasza na misje gospodarcze online

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG wraca do  organizacji misji gospodarczych w tradycyjnym wymiarze. Wciąż jednak oferuje narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online i webinary.

Nasze doświadczenie i zaufanie kręgów biznesowych z Polski i całego świata pozwala nam obecnie kontynuować zadania jakich z sukcesami podejmujemy się od lat organizując przez ten czas setki spotkań B2B, misji gospodarczych, targów branżowych i seminariów biznesowych.

Zbudowaliśmy wiele pozytywnych relacji, o czym świadczy chociażby podpisanie przez nas ponad 200 umów międzynarodowych o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Stanowi to gwarancję dobrania odpowiednich partnerów biznesowych.

Mamy przed sobą nowe wyzwania i nową rzeczywistość, ale i równie silną motywację aby się w niej odnaleźć w czym i Państwu pragniemy pomóc. Nie bez powodu mówi się, że „Dbamy o przedsiębiorczość”. Wierzymy, że obecne utrudnienia wkrótce przeminą i gospodarka przeżyje odbicie dlatego już dziś warto włączyć się do rywalizacji o nowe rynki, produkty czy klientów.

W pierwszej kolejności proponujemy misje na następujące rynki: Chiny, Irak, Malezja, Indie, Egipt, Sudan, Słowenia, Austria, Kazachstan, Arabia Saudyjska, Norwegia, Wietnam.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną  ofertą i kontakt.

Plan działań Biura Współpracy z Zagranicą na II półrocze 2021 roku

 

Kontakt
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. 22 630 96 13
mail: bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.