• A A A

Biznes Forum Polska – Malta, 05.06.2018 r.

14.05.2018

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na „Biznes Forum Polska – Malta” z udziałem Minister Jadwigi Emilewicz i Ministra Chrisa Cardony. Forum odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. godz. 12.00-15.30 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala im. G. Gęsickiej (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).

Celem tego wydarzenia jest przedstawienie potencjału Malty oraz zaprezentowanie możliwości wzajemnej współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską i Maltą oraz nawiązanie kontaktów gospodarczych poprzez udział w spotkaniach B2B między polskimi i maltańskimi przedsiębiorcami.

Maltańska gospodarka, ze względu na swoje rozmiary i położenie geograficzne, jest silnie uzależniona od czynników zewnętrznych. Do głównych sektorów napędzających gospodarkę maltańską należą: turystyka, usługi finansowe, przemysł farmaceutyczny, produkcja maszyn i urządzeń, przemysł lotniczy i stoczniowy, produkcja filmowa, online gaming, sektor farmaceutyczny i usługi edukacyjne.

Wśród silnych stron maltańskiej gospodarki wymienia się jej stabilność gospodarczą i polityczną, przyjazny system podatkowy oraz dobrze wykwalifikowane zasoby ludzkie.

Ze strony maltańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 14 firm zainteresowanych współpracą z Polską z następujących branż: logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, branża finansowa, branża medyczna, farmaceutyczna.

Lista firm maltańskich oraz ich zainteresowania dot. polskich partnerów

Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z maltańskimi firmami prosimy o rejestracje on line i wybór partnerów maltańskich do indywidualnych spotkań (prosimy o zaznaczenie wybranych firm).

REJESTRACJA NA FORUM

Kontakt

Elżbieta Wojtas
tel. 22 630 97 52
e-mail: ewojtas@kig.pl

Bartłomiej Nersewicz
tel. 22 630 96 86
e-mail: bnersewicz@kig.pl