• A A A

Brazylijskie Forum Inwestycyjne 2021 w Sao Paulo - w formie hybrydowej

05.11.2020

W dniach 31.05 – 1.06.2021 r. w Sao Paulo w Brazylii odbędzie się bezpłatnie Brazylijskie Forum Inwestycyjne 2021 r. Jest to kolejna edycja jednego z największych  przedsięwzięć w Ameryce Łacińskiej. Forum odbędzie się z udziałem Prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro oraz Prezesa Międzyamerykańskiego Banku Rozwoju Mauricio Claver-Carone, a także przedstawicieli administracji rządowej na szczeblu ministrów, administracji stanowej na szczeblu gubernatorów oraz z udziałem wysokich rangą przedstawicieli sektora prywatnego i środowisk akademickich.

Brazylia jest olbrzymim krajem bardzo mocno dotkniętym przez pandemię. W ramach polityki zarówno odbudowy gospodarki, jak i rozwoju oraz mocno preferowanej przez obecną administrację rządową prywatyzacji szeregu ważnych sektorów, państwo realizuje szereg projektów infrastrukturalnych. Tym samym, jest mocno zainteresowana udziałem inwestorów zagranicznych w rozwijaniu gospodarki.

Podczas Forum będzie okazja do wzięcia udziału w wybranych przez siebie panelach oraz przeprowadzenia rozmów zarówno z firmami, jak i przedstawicielami władz stanowych. Z uwagi na pandemię wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej – uczestnicy mogą wybrać wariant uczestnictwa: osobistego bądź online.

W trakcie spotkania w wersji online organizatorzy zapewniają interaktywność oraz tworzenie networkingu między uczestnikami.

Forum odbywać się będzie w języku portugalskim i angielskim, z tłumaczeniem symultanicznym.

Oficjalna strona wydarzenia wraz z pełną informację dot. mówców, programu, zasad uczestnictwa oraz formularza rejestracyjnego znajduje się tutaj.

Pytania (w języku polskim) dotyczące wydarzenia prosimy kierować do Ambasady Brazylii w Warszawie:

Magdalena Stefanowicz-Szczygielska, tel. 22 617 48 00,
e-mail: secom@varsovia@itamaraty.gov.br, magda.stefanowicz@itamaraty.gov.br

Karolina Jędrzejowska, tel. 22 617 48 00,
e-mail:secom@varsovia@itamaraty.gov.br, karol.jedrzejowska@itamaraty.gov.br

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.