• A A A

Centrum Kreatywności Targowa z nową stroną internetową

21.05.2020

CK Targowa uruchomiło witrynę internetową, na której znajdują się aktualne informacje dotyczące wsparcia startupów z branży kreatywnej czy możliwości wynajmu powierzchni biurowych i organizacji imprez w budynku przy ulicy Targowej 56. Zapraszamy do odwiedzania strony.

Całkiem niedawno Krajowa Izba Gospodarcza wygrała przetarg na operatora Centrum Kreatywności Targowa. Będziemy zarządzać budynkiem przy ul. Targowej 56 przez najbliższe 10 lat, a co najważniejsze będziemy odpowiedzialni za inkubację i akcelerację firm w branży kreatywnej! Mamy ambitny plan zrobienia z CK Targowa jednego z ważniejszych punktów na mapie innowacyjnej Polski.

Jesteśmy przekonani, że niedalekiej przyszłości (po pandemii koronawirusa) kalendarz wydarzeń zamieszczony na stronach CK Targowa będzie wypełniony po brzegi. Tymczasem można zapoznać się z planowanymi przez nas działaniami na rzecz firm z branży kreatywnej oraz lokalnej społeczności. Szczególnie dumni jesteśmy ze Szkoły Kreatywności, czyli platformy służącej do inkubacji i akceleracji startupów.

Zainteresowanych zapraszamy też na wirtualny spacer po przestrzeni CK Targowa. Strona internetowa dostępna [TUTAJ]