Dołącz do strefy wystawienniczej „Wynalazki” i pokaż się na Festiwalu Nauki i Techniki w Tarnowie!

22.09.2022

Już 30 września na tarnowskim Rynku rozpocznie się Festiwal Nauki i Techniki

Integralną częścią Festiwalu jest, m.in. Forum Inteligentnych Specjalizacji, którego idea skupia się na tematyce oraz promocji Inteligentnych Specjalizacji Województwa Małopolskiego i będzie koncentrować się na zagadnieniach związanych z sektorem Life Sciences oraz współpracy na linii biznes – nauka.  Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Klaster LifeScience Kraków oraz Comarch Heatlhcare S.A. Wydarzenie odbędzie się na scenie tarnowskiego Rynku oraz w Pasażu Odkryć – Parku Doświadczeń (Rynek 4).

Udział w Festiwalu jest bezpłatny zarówno dla uczestników, chcących zaprezentować innowacyjne pomysły, jak też wszystkich gości.

W programie m.in.:

  • Strefa pokazów „Planetarium” oraz „Heweliusze Nauki” – tarnowski Rynek
  • Strefa programowania „Klocki” – różne poziomy zaawansowania – tarnowski Rynek
  • Strefa wystawiennicza „Wynalazki” – tarnowski Rynek
  • Strefa wystawienniczo-warsztatowa – tarnowski Rynek
  • Strefa edukacyjno-naukowa FIS (robotyzacja w medycynie oraz zaawansowane technologie medyczne) – Pasaż Odkryć

Rekrutacja do Strefy wystawienniczej „Wynalazki” pod linkiem: https://tarnow.pl/Dla-firm-i-inwestorow/Projekty-i-wydarzenia/Festiwal-Nauki-i-Techniki

Program wydarzenia już wkrótce na www.tarnow.pl/FNiT

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.