Dzień Polskiego Biznesu w Aleksandrii, 20 grudnia

20.12.2021

20 grudnia 2021 roku w Aleksandrii odbędzie się Dzień Polskiego Biznesu, zaplanowany w formule online i skierowany do osób zainteresowanych rozwojem polsko-egipskich stosunków gospodarczych

Dzień Biznesu

Dzień Polskiego Biznesu odbędzie się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Egipcie, przy wsparciu Krajowej Izby Gospodarczej, a także naszych partnerów z Alexandria Business Association.

W ramach wydarzenia, którego głównym celem jest stworzenie platformy i nawiązanie kontaktów z przedstawicielami władzy i biznesu, będzie również możliwość znalezienia partnerów lub uzyskania dodatkowych możliwości dla eksportu bądź importu towarów i usług.

Do udziału w Webinarze, zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa, które są zainteresowane nawiązaniem współpracy handlowej z Egiptem, jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków Afryki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 i będzie zrealizowane w języku angielskim.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Rejestracja:

https://formularze.kig.pl/pl/polish-business-day-in-alexandria-20-12-2021-r/

Pytania prosimy kierować do:

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
Maria Nowakowska
tel.: +48 506 118 375
e-mail: mnowakowska@kig.pl

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.