Egypt Projects 2023, 6-8.05.2023

03.04.2023

Ostatnia szansa na udział w Egypt Projects

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach budowlanych Egypt Projects 2023, które odbędą się w dniach 6-8 maja w Kairze.

Targi Egypt Projects odbywają się pod patronatem ministerstw: Handlu i Przemysłu, Mieszkalnictwa, Usług Komunalnych i Społeczności Miejskich oraz Produkcji Wojskowej. Wydarzenie jest miejscem spotkań dla profesjonalistów działających w branży budowlanej na rynku egipskim oraz regionu Afryki i Bliskiego Wschodu.

Wśród odwiedzających znajdują się głównie przedsiębiorcy i kupcy zainteresowani materiałami budowlanymi, maszynami i pojazdami budowlanymi, materiałami wykończeniowymi i wyposażeniem wnętrz, sprzętem i narzędziami budowlanymi oraz technologiami energetycznymi i wodnymi.

Równolegle z Egypt Projects odbędą się w tym czasie:

 • African Concrete Conference & Exhibition
 • Sustainable Building Show
 • WinDoorEx Middle East

PAIH zaprasza do kontaktu polskie firmy zainteresowane udziałem w targach, konferencjach i sesjach networkingowych z udziałem przedstawicieli egipskich ministerstw, instytucji oraz największych firm branży budowlanej, jak również zainteresowanych pozyskaniem informacji o targach, jak i samym rynku egipskim oraz nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych z egipskimi partnerami.

Z okazji tegorocznej edycji wydarzenia, Agencja organizuje stoisko promocyjne dla przedsiębiorców z Polski zainteresowanych współpracą gospodarczą z partnerami z Egiptu.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kairze.

Krajowa Izba Gospodarcza zachęca firmy sektora budowlanego do udziału w targach i skorzystania ze stoiska PAIH. Jednocześnie zapewniamy pomoc merytoryczną i logistyczną dla firm zainteresowanych rynkiem egipskim i powyższym wydarzeniem targowym.

W ofercie KIG dla uczestników wizyty znajdują się:

 • transport lotniczy,
 • transport lokalny,
 • zakwaterowanie,
 • Business Forum i spotkania btb firm polskich i egipskich, zaaranżowane we współpracy z Ambasadą RP w Kairze, Egipsko-Polską Radą Biznesu oraz Federacją Egipskich Izb Przemysłowo-Handlowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: mnowakowska@kig.pl

Termin zgłoszeń: do dnia 14 kwietnia 2023 r.


Kontakt:

Maria Nowakowska   
tel.: 22 630 97 83
e-mail: mnowakowska@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.