Ekonomiczny Portal Królestwa Eswatini zaczyna działalność

29.09.2020

Zapraszamy do udziału w inauguracji Ekonomicznego Portalu Królestwa Eswatini, która odbędzie się 30 września 2020 r. (środa) o godz. 10.00 przez YouTube Livestream. Portal to narzędzie, którego zadaniem jest ułatwienie prowadzenia biznesu z tym regionem Afryki.

Pobierz zaproszenie

Królestwo Eswatini to niewielkie państwo śródlądowe usytuowane na południu kontynentu afrykańskiego, graniczące z RPA i z Mozambikiem.
Podczas misji gospodarczej zorganizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą w 2019 r. do RPA, uczestnicy polskiej delegacji wzięli udział w spotkaniu z delegacją Królestwa Eswatini, w tym przedstawicielami Agencji Promocji Inwestycji EIPA, które odbyło się w Ambasadzie RP w Pretorii.

W trakcie przygotowań jest wizyta delegacji biznesowej z Eswatini w Polsce, natomiast misja polskich przedsiębiorców do Eswatini została przesunięta na 2021 r.

Zobacz, jakie do tej pory były możliwości współpracy z Królestwem Eswatini:
Królestwo Eswatini poszukuje partnerów z branży odnawialnych źródeł energii
Możliwości współpracy dla polskich firm w Afryce Południowej

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące współpracy w tej części Afryki, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
Krajowa Izba Gospodarcza
Biuro Współpracy z Zagranicą
Agnieszka Salamończyk, tel: 22 6309773, e-mail: asalamonczyk@kig.pl
Elżbieta Wojtas, tel: 22 6309752, e-mail: ewojtas@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.