• A A A

Europe-Iran Business Forum

23.02.2021

Europe-Iran Business Forum: wirtualna konferencja skoncentrowana na przedstawieniu gospodarczych możliwości Iranu i współpracy z krajami UE

Zarejestruj się

W dniach od 1 do 3 marca 2021 r. odbędzie się trzydniowa wirtualna konferencja, skoncentrowana na przedstawieniu gospodarczych możliwości Iranu i współpracy z krajami Unii Europejskiej.

Konferencja jest poprzedzona dwutygodniowymi indywidualnymi spotkaniami przed głównym wydarzeniem, a także kontynuacją spotkań on-line w ciągu dwóch tygodni po jej zakończeniu, co pozwoli zoptymalizować korzyści wynikające z tej formuły dla uczestników Forum.

W programie Europe-Iran Business Forum znajdują się sesje plenarne, panele sektorowe. warsztaty robocze oraz spotkania biznesowe networkingowe.

Europe-Iran Business Forum

Kontakt
Maria Nowakowska
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel: 22 630 97 83
e-mail: mnowakowska@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.