• A A A

Handel między EU a Wielką Brytnią po zakończeniu okresu przejściowego - webinar

29.10.2020

5 listopada w godz. 10.00-14.00 odbędzie się w formie online wydarzenie poświęcone handlowi między EU a Wielką Brytanią po zakończeniu okresu przejściowego. Spotkanie organizują UK Border and Protocol Delivery Group (BPDG) oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie.

W ramach przygotowań do końca okresu przejściowego  przedsiębiorcy zainteresowani oraz zaangażowani w eksport lub import towarów do Wielkiej Brytanii mają możliwość odbycia spotkania z przedstawicielami rządu brytyjskiego. Będzie to okazja do bezpośrednich rozmów z brytyjskimi ekspertami z HMRC (służby celne), DEFRA (rolnictwo i żywność), DFT (transport), BEIS (biznes) i innych kluczowych departamentów w kwestiach związanych z handlem ze Zjednoczonym Królestwem oraz do zapoznania się z najnowszymi przygotowaniami. Wydarzenie to będzie obejmowało, oprócz sesji plenarnej, specjalne sesje sektorowe.

Wydarzenie odbędzie się  w języku angielskim na platformie MS Teams live events : link do rejestracji

Chcesz być na bieżąco?

Więcej informacji na temat zasad handlu z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 roku znajdziesz także na stronie internetowej: https://www.gov.uk/eubusiness.