Jak z sukcesem działać na rynku czeskim?

09.06.2022

Doświadczenia firm z pierwszej ręki, porady ekspertów, dobre praktyki i wartościowy networking!

 

Czechy są drugim po Niemczech, partnerem eksportowym Polski. Tylko w dwóch pierwszych miesiącach br. wartość sprzedaży towarów z Polski do Czech sięgnęła ponad 13 mld zł, czyli prawie o jedną czwartą więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Wartości wciąż rosną też za sprawą jednego z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie. Według Eurostatu Czechy przeżywają największy boom zakupów online spośród wszystkich krajów UE. Dodatkowo, około 50% słowackiego e-commerce to zakupy w czeskich sklepach internetowych. To otwiera przed naszymi przedsiębiorcami pole do zwiększonej ekspansji.

Jak z sukcesami działać biznesowo w Czechach? O tym już wkrótce na organizowanej przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju konferencji „Doing Business in Czech Republic”.

23 czerwca – godz. 12:00 – Sala Posiedzeń 2, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Ambasada Republiki Czeskiej w Polsce.

Prosimy o rejestrację drogą mailową – wydarzenie@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

AGENDA

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.