Świętuj Dyplomatyczne Otwarcie Roku razem z KIG [15.02.2024]

13.12.2023

Twoja firma może być Partnerem wydarzenia!

 

Jednym z nadrzędnych celów Krajowej Izby Gospodarczej jest działanie na rzecz rozwoju dyplomacji gospodarczej oraz promowanie polskich przedsiębiorstw i polskiego eksportu na rynkach międzynarodowych.

Przed nami 9. Edycja Dyplomatycznego Otwarcia Roku, wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu przedstawienie marki Polska ambasadorom i radcom handlowym akredytowanym w Polsce oraz niespotykana okazja do nawiązania bezpośrednich relacji z  przedstawicielami wybranych placówek dyplomatycznych. Wydarzenie odbędzie się 15 lutego 2024 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Dyplomatyczne Otwarcie Roku to zarówno oficjalne wystąpienia honorowych prelegentów reprezentujących ministerstwa, polskie regiony i miasta, jak i networking, dający możliwość rozmów indywidualnych oraz wymiany doświadczeń polskiego biznesu, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego i zaproszonych gości.


Współpraca partnerska

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej współpracy, dlatego zachęcamy firmy do zaangażowania się w ten unikalny projekt, jakim jest Dyplomatyczne Otwarcie Roku. Razem możemy stworzyć to niepowtarzalne wydarzenie, wzmacniając relacje z otoczeniem i zdobywając uznanie na krajowej i międzynarodowej scenie.

Firmy zainteresowane współpracą przy Dyplomatycznym Otwarciu Roku, zapraszamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Zagranicą:

Marzena Kuczyńska-Pyczot, tel. 22 630 97 23, mkuczynska@kig.pl
Agnieszka Salamończyk, tel. 22 630 97 73, asalamonczyk@kig.pl

Dyplomatyczne Otwarcie Roku. Zobacz jak było! >>> relacja z DOR 2023 

Chcesz wiedzieć więcej >>> sprawdź

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.