• A A A

KIG organizuje szkolenia online INCOTERMS 2020 - wymiar praktyczny w handlu międzynarodowym

25.06.2020

Za nami pierwsze szkolenie online dotyczące zasad INCOTERMS 2020. Wydarzenie miało miejsce 19 czerwca br. i trwało około 6 godzin.

Ankieta przeprowadzona po szkoleniu pozwoliła nam zapoznać się z opiniami uczestników, którzy wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Podkreślali przede wszystkim praktyczny walor przekazywanych informacji. Poza teoretycznym wprowadzeniem, podczas szkolenia rozpatrywane są konkretne przypadki z życia, a uczestnicy aktywnie włączają się w ich rozwiązywanie. Jest to możliwe dzięki temu, że szkolenie prowadzone jest przez znakomitego znawcę tematyki INCOTERMS. Jarosław Hermanowski jest ekspertem w zakresie INCOTERMS i kontraktacji eksportowej. To jedyny w Polsce trener akredytowany przez Międzynarodową Izbę Handlową w Paryżu. Jarosław Hermanowski na co dzień pracuje jako niezależny konsultant, trener i wykładowca specjalizujący się w zagadnieniach kontraktów w handlu zagranicznym. Jest członkiem Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Izby Handlowej, autorem licznych publikacji z zakresu handlu zagranicznego m.in. oficjalnego tłumaczenia publikacji Incoterms® 2010 oraz Incoterms® 2020.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w lipcu. Konkretną datę podamy niebawem.

Krajowa Izba Gospodarcza prowadzi także dystrybucję publikacji INCOTERMS’2020 i wcześniejszych wersji na zasadzie porozumienia z ICC Polska.

Kontakt ws. szkolenia:
Bartłomiej Nersewicz
Biuro Współpracy z Zagranicą
e-mail: bnersewicz@kig.pl
tel. +48 22 630 96 86