Konferencja E-wolucja 2023 - Sprzedaż za granicę [15.09.2023]

11.08.2023

Konferencja Ewolucja to przegląd najnowszych trendów, strategii oraz narzędzi, które pomogą rozwijać sklepy internetowe na międzynarodowych rynkach. Już 15 września 2023 we Wrocławiu!

Konferencja E-wolucja 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z e-commerce w Polsce, a jej celem jest dostarczenie wiedzy na temat sprzedaży zagranicznej dla sklepów internetowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru cross-border e-commerce.

Data i Miejsce

Konferencja E-wolucja 2023 odbędzie się w dniu 15 września 2023 roku w malowniczej scenerii Wrocławia, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc – Concordia Design.

Program

W skład programu wchodzi 11 inspirujących prelekcji prowadzonych przez czołowych ekspertów z dziedziny e-commerce cross-border, obejmujące zakres strategii na marketplace, marketingu, podatków, recyklingu i ekologi, obsługi Klienta i logistyki. Podczas prelekcji, uczestnicy poznają najnowsze trendy, strategie oraz narzędzia, które pomogą rozwijać swoje sklepy internetowe na międzynarodowych rynkach.

Pełna agenda dostępna na stronie: www.e-wolucja.pl

W ramach konferencji, dostępne będą również sesje konsultacji indywidualnych, które pozwolą uczestnikom na bezpośredni kontakt z ekspertami i konsultacje indywidualnych wyzwań związanych z cross-border e-commerce. To unikalna okazja do zdobycia praktycznych wskazówek i otrzymania dedykowanych rozwiązań dla swojego biznesu.

Wieczorny Networking – Afterparty

W e-commerce nie chodzi tylko o naukę, ale także o nawiązywanie relacji biznesowych. Dlatego wieczorem, po zakończeniu konferencji, organizatorzy zapraszają na networking – afterparty. To doskonała okazja, aby poznać innych uczestników, wymienić się doświadczeniami, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe. A to wszystko na największym, najbardziej malowniczym, zielonym tarasie we Wrocławiu.

Bilety

Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można kupić na www.e-wolucja.pl

Szczegóły

Data: 15 września 2023
Miejsce: Concordia Design, Wrocław
Rejestracja i agenda: www.e-wolucja.pl


Kontakt dla mediów:

Wojciech Kotlicki
Tel: +48 539 350 019
Email: konferencja@e-wolucja.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.