Konferencja: Strategie HR, 17-18.05.2023

04.05.2023

Spotkanie liderów świata HR!

#strategia, #kryzys, #diversity, #inclusion #equality #data #ESG #kultura, #agile  – to hasła, które zdominują program II edycji konferencji z cyklu „Strategie HR”, która odbędzie się w dniach 17-18 maja w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie.

W tym roku dyskusja obejmie współpracę na linii HR – biznes, o tym jakie są wzajemne oczekiwania, jak ułożyć komunikację i przepływ informacji, jak wspólnie przygotować się na wiele nowych wyzwań w obszarze regulacyjnym, które już niebawem wprowadzą rewolucję w firmach (m.in. wdrażanie strategii DI&E i ESG)

To będzie również dyskusja o stanie dojrzałości organizacji – które firmy można zaliczyć do data driven organization, a może zwinność to cecha, która najlepiej opisze charakter ich działania? Czy dobrostan to chwilowo chwytliwe hasło, czy stan, do osiągnięcia którego zmierzają?

Każdy z uczestników konferencji będzie mógł samodzielnie ułożyć agendę wybierając z szerokiej oferty prelekcji, paneli dyskusyjnych i równoległych ścieżek tematycznych oraz warsztatowych. A to wszystko okraszone fantastyczną atmosferą spotkania face to face.

Pierwszy dzień wydarzenia zostanie zamknięty ceremonią wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award.


Szczegółowe informacje: www.strategiehr.pl

Kontakt:
Joanna Jamka
Dyrektorka działu konferencji
ADN Akademia
Joanna.jamka@adnakademia.pl;
tel. 503 455 614

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.