• A A A

Krajowa Izba Gospodarcza partnerem platformy "Boost with Facebook"

22.06.2020

Krajowa Izba Gospodarcza w ramach kampanii #Solidarnizbiznesem została partnerem platformy „Boost with Facebook – Poradnik przedsiębiorcy”. Inicjatywa amerykańskiego giganta idealnie wpisuje się w nasz program wsparcia dla firm.

Epidemia koronawirusa pokazała, że biznes musi nauczyć się prosperować w świecie online. Platforma „Boost with Facebook” to zestaw bezpłatnych narzędzi, szkoleń i zasobów, które pomogą małym firmom odbudować działalność po zapaści związanej z pandemią COVID-19 i zwiększyć obecność cyfrową w przyszłości. Na platformie eksperci Facebooka poprowadzą szkolenia poświęcone skutecznemu wykorzystaniu narzędzi cyfrowych w trakcie pandemii i po jej zakończeniu.

Pierwsze szkolenie odbędzie się już 24 czerwca. W trakcie spotkania specjaliści opowiedzą o bezpłatnych narzędziach Facebooka, które umożliwiają rozwój firmy. Zapraszamy do rejestracji [TUTAJ]

Najbliższe szkolenia zaplanowane na platformie:

  • Odkryj bezpłatne narzędzia Facebooka, dzięki którym rozwiniesz firmę – środa, 24 czerwca 2020 r., 13:00 – 13:45
  • Opowiedz o swojej firmie na Instagramie – środa, 1 lipca 2020 r., 13:00 – 13:45 CET
  • Jak tworzyć atrakcyjne posty w aplikacjach Mobile Studio – środa, 8 lipca 2020 r., 13:00 – 13:45
  • Utrzymuj kontakt z klientami dzięki aplikacjom Facebook Messenger i WhatsApp – środa, 15 lipca 2020 r., 13:00 – 13:45
  • Poznaj grupy na Facebooku pozwalające utrzymać kontakt z odbiorcami – środa, 22 lipca 2020 r., 13:00 – 13:45.

Patronat honorowy nad platformą objęły Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Rozwoju.

***
Projekt Krajowej Izby Gospodarczej #SolidarnizBiznesem jest odpowiedzią na trudną i bezprecedensową sytuację gospodarczą związaną ze stanem epidemicznym w Polsce. W ramach projektu realizowane są działania skierowane do przedsiębiorców, izb gospodarczych, szeroko zakrojona aktywność doradcza i merytoryczna, a także akcja „Nie pozwolę ci się zamknąć”, której celem jest popularyzacja idei finansowego wsparcia mikro- i małych przedsiębiorstw, zagrożonych upadłością.

Działania dla przedsiębiorców w ramach partnerstwa wspierają: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Sąd Arbitrażowy KIG, WKB Lawyers, Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak, Destrier, Warszawska Organizacja Turystyczna, Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna, Davines, Stratego oraz Instytut Monitorowania Mediów (IMM), który pro bono monitoruje akcję „Nie pozwolę ci się zamknąć”.

Projekt #SolidarnizBiznesem oraz kampania „Nie pozwolę ci się zamknąć” zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju. Dodatkowe informacje w zakładce #Solidarnizbiznesem.