• A A A

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile

16.11.2018

W dniach 22-24 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie piąta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile https://fasttextile.com/

Targi Fast Textile 2018 są najważniejszą imprezą branży tekstylnej (tkaniny i dodatki) w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

Na czas Targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy międzynarodowe.

Podczas tegorocznych targów zostały zaplanowane liczne warsztaty i dodatkowe wydarzenia, m.in. warsztaty szycie (UltraMaszyna), kurs zdobienia odzieży (Pasmateriaozdobna.pl), kurs konstrukcji odzieży (Papavero), warsztaty modniarstwa (Monic Millnery London), networking, Forum Tekstylne i wiele więcej.

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko dla producentów z regionu, ale również z całego kraju czy z zagranicy.

Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy na sezon 2019 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość zamówienia bądź kupna wszystkiego, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym tkanin, tekstyliów, przędzy, dodatków, akcesoriów krawieckich, czy maszyn.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.”

Wejście na targi możliwe jest po uprzednim zarejestrowaniu się poprzez formatkę rejestracyjną dostępną na stronie: https://fasttextile.com/rejestracja