• A A A

Pozyskaj środki na GOZ-transformację, korzystając z usług ekspertów KIG

27.11.2023

Skorzystaj z programu PARP i opracuj z ekspertami KIG, model GOZ-transformacji. Do 19 grudnia trwa konkurs „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP”

Dzięki wsparciu finansowemu w ramach działaniach 1.3 FEPW, którego operatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Twoja firma może starać się o 82 781 PLN na usługi doradcze obejmujące audyt oraz przygotowanie strategii wdrożenia gospodarki o obiegu zamkniętym, a w dalszym etapie możliwe jest dofinansowanie do 3,5 mln PLN na inwestycję. Pomożemy Ci przygotować wniosek oraz zrealizujemy dla Ciebie wszystkie usługi w ramach dofinansowania.

Korzystając z rozwiązań GOZ, możesz wzmocnić swoją pozycję na rynku międzynarodowym, przyciągając uwagę partnerów biznesowych i klientów z różnych części świata.

Co robimy?

  • Analizujemy specyfikę Twojej branży, identyfikujemy obszary do poprawy i proponujemy spersonalizowane rozwiązania
  • Przygotujemy najkorzystniejszy model biznesowy GOZ-transformacji
  • Pomożemy w przygotowaniu wniosku do konkursu
  • Przeprowadzimy audyt przedsiębiorstwa
  • Udzielimy doradztwa wdrożeniowego, mającego na celu ustalenie możliwych kierunków transformacji przedsiębiorstwa w nurcie GOZ

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz myśleć o innowacjach, czy też masz już konkretny projekt, nasz zespół pomoże Twojej firmie na każdym etapie. Od koncepcji po wdrożenie – jesteśmy tu dla Ciebie.


Twoje działania:

  • Zidentyfikuj swoje potrzeby: zastanów się w jakim obszarze chciałbyś wdrożyć rozwiązania GOZ, a jeśli nie masz pewności – skonsultuj się z nami!
  • Napisz do nas: nasz zespół ekspertów pomoże Ci przygotować kompletną aplikację, uwzględniającą niezbędne kryteria, dając najlepszą szansę na uzyskanie finansowania


 

Cel konkursu

Celem konkursu jest wsparcie MŚP w realizacji kompleksowych projektów na rzecz wdrożenia modelu biznesowego GOZ-transformacji. Wsparcie w działaniu 1.3 FEPW jest dwuetapowe i obejmuje:

  • Etap I – Opracowanie modelu biznesowego GOZ-transformacji;
  • Etap II – Wdrożenie modelu biznesowego GOZ-transformacji.
Kto może otrzymać dofinansowanie

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) prowadzące działalność gospodarczą na terenie Polski Wschodniej.

Terytorium makroregionu Polski Wschodniej, tj. województwa: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego lub mazowieckiego z wyłączeniem regionu warszawskiego stołecznego (m. st. Warszawa oraz powiaty: grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński).


 

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.