• A A A

Gospodarcze Otwarcie Roku 2020. E-mobility revolution is now [PROGRAM]

23.01.2020

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na Gospodarcze Otwarcie Roku 2020 r. Konferencja odbędzie się 29 stycznia w Centrum Kreatywności Targowa.

Choć pierwszy samochód elektryczny powstał w latach 30. XIX w. to dopiero teraz świat powrócił do wdrożenia tego pomysłu na szeroką skalę. Elektromobilna rewolucja właśnie się dzieje − głosi hasło przewodnie Gospodarczego Otwarcia Roku 2020. Jak Polska może przygotować się do tej wielkiej zmiany? W gronie ekspertów porozmawiamy o szansach i wyzwaniach dla elektromobilności już 29 stycznia 2020 r. w Centrum Kreatywności Targowa.

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji i weryfikacji. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas Gospodarczego Otwarcia Roku 2020 razem z naszymi ekspertami – znawcami rynku − przyjrzymy się elektromobilności z trzech perspektyw:

  • poszukamy przepisu na elektromobilność i zastanowimy się, co się powinno zmienić, by ewolucja stała się rewolucją,
  • przyjrzymy się zagadnieniu efektywnego magazynowania energii – to kluczowy element zmian w sektorze energetycznym dla elektromobilności,
  • zbadamy, jakie nowe formy biznesu mogą zaistnieć w elektromobilnym otoczeniu.

Gospodarcze Otwarcie Roku 2020 to konferencja, podczas której czołowi polscy przedsiębiorcy i eksperci rozmawiają o prognozach, wyzwaniach i szansach dla Polski, Europy i świata w rozpoczynającym się roku. Do tej pory odbyło się już 8 edycji GOR, podczas których omówiliśmy m.in. takie zagadnienia jak: profesjonalizacja polskiego rynku Venture Capital oraz nowe programy akceleracji i transferu technologii, przewidywania dotyczące głównych wskaźników ekonomicznych i sytuacji gospodarczej Polski i Europy, Konstytucja Biznesu, rozwój potencjału przemysłowego Polski w kontekście celów zrównoważonego rozwoju.

PROGRAM WYDARZENIA