• A A A

Seminarium Biznesowe Pakistan – Polska, 08.12.2020

30.11.2020

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym online z cyklu: Zróbmy razem biznes, „Pakistan – Polska – szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw” które odbędzie się w dniu 8. grudnia br. (wtorek), w godz 10.90-12.30.

Rejestracja

Jest to kolejne spotkanie organizowane w ramach programu KIG Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w Pakistanie.

W webinarium m.in. wezmą udział przedstawiciele instytucji rządowych obu krajów (Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa, przedstawiciele stowarzyszeń i izb skupiających firmy sektora rolno-spożywczego), a także firmy – producenci i dystrybutorzy, którzy poszukują nowych rynków zbytu. W trakcie spotkania będzie mieli Państwo okazję zapoznać się z aktualną informacją dot. rynku pakistańskiego, istotną z punktu widzenia polskich firm, chcących prowadzić biznes z Pakistanem.

W spotkaniu wezmą również udział: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów – widziane z perspektywy pakistańskiej a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem.

Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim.

Kontakt
Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą
e-mail: kkaniewska@kig.pl

Seminarium Biznesowe Pakistan – Polska

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.