• A A A

Targi Hotel Show Dubai 2021

16.12.2020

Zapraszamy do udziału w Polskim Pawilonie Promocyjnym The Hotel Show Dubai 2021

Krajowa Izba Gospodarcza i MK Business Link Sp. Z o. o., wyłączny przedstawiciel The Hotel Show Dubai w Polsce, zapraszają przedsiębiorców do udziału w Polskim Pawilonie Promocyjnym podczas edycji 2021. The Hotel Show Dubai 2021 zaplanowane są w terminie 31 maja – 2 czerwca 2021 r.

Polska została partnerem strategicznym targów, a swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu zapowiedziało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii RP.

W związku z ogromną ilością planowanych projektów hotelowych w regionie a także międzynarodowych wydarzeń, takich jak EXPO2020 i innych które będą miały miejsce na Bliskim Wschodzie w latach 2021 – 2022, edycja 2021 zapowiada się jeszcze bardziej interesująco!

Wydarzenie odwiedzają m.in. właściciele hoteli i sieci hoteli, przedstawiciele najwyższych władz w ZEA i poszczególnych Emiratów, architekci, projektanci wnętrz, szefowie kuchni, kierownicy ds. wyposażenia, managerowie restauracji.

Powierzchnia Polskiego Pawilonu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i MK Business Link – 50 m2 będzie współdzielona przez 7 firm. Zabudowa wykonana zostanie według specjalnego projektu z uwzględnieniem sugestii wystawców.

Każdy Wystawca w ramach swojego udziału w 50-cio metrowym Polskim Pawilonie będzie miał możliwość promocji swojej oferty, ekspozycji swojego logotypu oraz materiałów marketingowych, bezpośredniej prezentacji swojego produktu i rozwiązań potencjalnym partnerom, skorzystania z wybranych targowych narzędzi marketingowych i promocyjnych.

Zobacz szczegółowe informacje dotyczące udziału w targach

W związku z udziałem Polski w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” PO IR, został opracowany program promocji o charakterze ogólnym adresowany do przedsiębiorców z sektora MŚP, z którego możecie Państwo skorzystać i w ramach którego jest możliwość uzyskania dofinansowania udziału w MT Hotel Show Dubai.

Zainteresowanym przekażemy dalsze szczegóły organizacyjne i kosztowe.

Kontakt

Agnieszka Salamończyk
tel. 22 630 97 73
asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas
tel. 22 630 97 52
e-mail: ewojtas@kig.pl

Organizatorzy:

Targi Hotel Show Dubai 2021: MK Business link

Zapoznaj się z ofertą BWzZ KIG:

Zachęcamy do korzystania z usług świadczonych przez Biuro Współpracy z Zagranicą KIG w zakresie internacjonalizacji polskich przedsiębiorstw, w tym: seminariów i zagranicznych misji gospodarczych – aktualnie w formule online, usług kojarzenia polskich i zagranicznych partnerów B2B, szkoleń dla eksporterów i innych działań skierowanych na poszukiwanie nowych rynków i partnerów zagranicznych. Zapraszamy także do korzystania z informacji dla eksporterów publikowanych w naszym „Kurierze” oraz „Newsletterze Eksportera”, do których zapisać można się na naszej stronie.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.