• A A A

Targi Medical Taiwan Hybrid

28.05.2021

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw zapraszamy na bezpłatne spotkania biznesowe online z wystawcami na targach MEDICAL Taiwan Hybrid

Targi Medical Taiwan Hybrid

W związku z obawą o wzrost zakażeń koronawirusem oraz rekomendacjami wydanymi przez Taiwan Center for Disease Control organizatorzy targów podjęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia na późniejszy termin. Targi stacjonarne odbędą się między 14 a 16 października 2021 w Tajpej, a targi wirtualne między 7 a 21 października. Zgłoszenia na spotkania online przyjmowane są do 27 sierpnia.

Wirtualne pawilony to ogromne udogodnienie dla odwiedzających z zagranicy, którzy nie chcą stracić okazji na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także dla wystawców – dając im możliwość wypromowania produktów na skalę globalną. Targi MEDICAL Taiwan Hybrid obejmują szeroki zakres produktów stosowanych w branży medycznej i pokrewnych – takich jak branża biotechnologiczna czy kosmetyczna. Wystawa podzielona została na kilka kluczowych kategorii: urządzenia i sprzęt medyczny, materiały medyczne, urządzenia wspomagające opiekę nad seniorami, smart medical i produkty zdrowotne, a także komponenty dla przemysłu medycznego.

Odwiedzając wirtualne targi będzie można skorzystać z kilku nowych funkcji, które ułatwią nawiązanie kontaktu z wystawcami takich jak live chat z przedstawicielem firmy, czy możliwość przeglądania wirtualnego katalogu (video, zdjęcia, opisy). Nie zabraknie także ulubionej formy kontaktu osób poszukujących nowych dostawców – aranżowanych spotkań B2B online według zaplanowanego wcześniej grafiku. Dostępne będzie także nagranie ze spaceru po targach stacjonarnych – Live Online Exhibition Tour oraz prezentacja nowości, czyli Live Product Launch.

Tajwańscy dostawcy z branży medycznej oferują produkty z każdej kategorii, od podstawowych materiałów, aż po sprzęt najnowszej technologii. Tajwan zbudował solidne podstawy w przemyśle technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i słynie z innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Targi Medical Taiwan Hybrid to także doskonała platforma networkingowa dla startupów związanych z branżą medyczną.

Więcej informacji

Rejestracja: e-mail: joanna@ttcw.it.pl, tel.: 22 398 20 65.

Zapraszamy do wypróbowania nowych funkcji wirtualnych targów!

Zapoznaj się ze spotkaniami organizowanymi przez BWzZ KIG

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.