• A A A

Targi Techniki Motoryzacyjnej Automotive Parts Expo

16.11.2018

W dniach 16-18 listopada br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej Automotive Parts Expo https://automotive-expo.eu/

Jest to wydarzenie biznesowe jak również szkolenia i konferencja dla profesjonalistów.

Pierwsze dwa dni mają charakter biznesowy i proeksportowy. Serwisanci, mechanicy i lakiernicy będą mogli dowiedzieć się na dedykowanych szkoleniach o nowościach z ich dziedziny. Szkolenia prowadzone będą przez liderów z branży automotive.

Ponadto, w dniach 16-17  listopada br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie podczas targów Automotive Parts Expo 2018 w godzinach 10.30 – 17.30 będą się odbywać nieodpłatne rozmowy biznesowe (możliwość skorzystania ze wsparcia tłumacza) z przedstawicielami najprężniej rozwijającego się emirackiego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych – firmy Ghassan Aboud Auto Spare Parts LLC z Dubaju (w załączeniu prezentacja firmy) jak również z przedstawicielem sieci warsztatów samochodowych z Gruzji. Firma emiracka zainteresowana jest pozyskaniem dostawców części samochodowych z Polski i innych krajów, w celu ich dystrybucji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firmę reprezentować będą: Dyrektor ds. Zakupu części motoryzacyjnych (w tym płynów eksploatacyjnych) oraz Dyrektor ds. Spraw Planowania Strategii Zakupów. Także przedstawiciel gruzińskiej sieci warsztatów samochodowych współpracujących z gruzińskim automobil-klubem jest zainteresowany zakupem części samochodowych produkowanych w Polsce i innych państwach UE.

Zapraszamy producentów części i akcesoriów samochodowych do zgłaszania się na rozmowy biznesowe z dystrybutorami z ZEA oraz z Gruzji . Zgłoszenia (nazwa i dane kontaktowe osoby zainteresowanej spotkaniami) prosimy przesyłać na adres m.wardal@warsawexpo.eu ze wskazaniem czy dana firma jest zainteresowana odbyciem spotkania w dniu 16 listopada czy też 17 listopada br. z zaznaczeniem ewentualnej pory spotkania.

Każda osoba odwiedzająca targi powinna zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny on-line dostępny na stronie https://automotive-expo.eu/rejestracja/

Więcej informacji  pobierz pdf