• A A A

Warsztat KIG i Kancelarii WKB: Współpraca z mediami w sytuacjach kryzysowych

02.01.2020

Firma z kryzysu może wyjść obronną ręką, jednak warto, aby opracowała strategię współpracy z mediami zanim znajdzie się w podbramkowej sytuacji. Jak poradzić sobie z kryzysem, jak pracować z dziennikarzami i jak reagować w mediach społecznościowych? Jakie mamy prawa i jak możemy z nich skorzystać? Już 23 stycznia 2020 r. w Centrum Kreatywności Targowa odbędzie się warsztat przygotowany przez Kancelarię WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Sytuacje kryzysowe to nieodłączny element działalności każdej firmy, niezależnie od branży i skali działania. Podpowiemy, jak poradzić sobie z kryzysem, który wyszedł poza mury firmy i stał się informacją publiczną. Omówimy, jak nie dopuścić do zrujnowania wizerunku firmy, który budowaliśmy pieczołowicie przez lata.

 Zagadnienia omówione podczas warsztatu:

  • jak zbudować strategię komunikacji firmy w czasie kryzysu,
  • czy można wstrzymać publikację,
  • czy każdy tekst można autoryzować,
  • co zrobić jak opublikowane informacje są nieprawdziwe albo krzywdzące,
  • czy można zablokować informacje w internecie,
  • media społecznościowe − jak reagować na czarny PR.

Spotkanie poprowadzi Paulina Maślak- Stępnikowska, senior associate w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr, specjalizująca się w prawie własności intelektualnej &TMT.

Warsztat jest realizowany w ramach cyklu bezpłatnych spotkań prawnych organizowanych przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz kancelarię WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. W kolejnych miesiącach omówimy takie tematy jak: programy compliance i skuteczne narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz dbanie o własność intelektualną firmy.

Data: 23.01.2020 r.
Godzina: 10:00 – 12:00
Miejsce: Centrum Kreatywności Targowa powered by KIG, ul. Targowa 56

Rekrutacja została zakończona.

Patronat medialny: