• A A A

Warsztaty internetowe: Czech Ideas

07.04.2021

Podczas zbliżających się warsztatów dyrektor zarządzający EnergyCloud, Tomáš Jelínek zaprezentuje nową generację bateryjnych magazynów energii

Zarejestruj się

Ambasada Republiki Czeskiej w Warszawie zaprasza na warsztaty internetowe pn. Czech Ideas, których celem jest zapoznanie potencjalnych klientów i inwestorów z obiecującymi czeskimi firmami i produktami o globalnych ambicjach. Wydarzenie jest współorganizowane przez czeskie instytucje państwowe wspierające naukę i handel.

Podczas zbliżających się warsztatów, które odbędą się 15 kwietnia br. o godzinie 10:00 (CET, GMT + 2) za pomocą usługi Google Meet, dyrektor zarządzający czeskiej firmy EnergyCloud pan Tomáš Jelínek zaprezentuje nową generację bateryjnych magazynów energii.

Prezentacja będzie prowadzona w języku angielskim i łącznie z dyskusją nie potrwa dłużej niż 1 godzinę.

W załączeniu zaproszenie na to wydarzenie.

Więcej informacji

Zapoznaj się z czeskim tygodniem online

Kontakt

Wydział Ekonomiczny Ambasady
tel. 22 525 18 50
e-mail: warsaw@embassy.mzv.cz

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.