[Webinar] Wprowadzenie do ESG, czyli krótko o nowych obowiązkach firm związanych z corocznym raportowaniem niefinansowym, 18 października

17.10.2022

Już 18 października zapraszamy na bezpłatny webinar wprowadzający w obszar ESG

 

 

Podczas webinarium omówione zostaną zagadnienia dotyczące wymagań UE w zakresie ESG i wynikające z nich obowiązki dla polskich firm na najbliższe lata.

Dodatkowo podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną działania Krajowej Izby Gospodarczej w zakresie zrównoważonego rozwoju, między innymi o Standardzie ESG – przygotowywanym przez KIG. Uczestnikom zaprezentowana zostanie także oferta Szkoły ESG – wspólnego projektu KIG i ADN Akademia – w ramach, której prowadzone są obszerne szkolenia merytoryczne dotyczące wsparcia rozwojowego firm zgodnie z wymaganiami polityk i regulacjami krajowymi i unijnymi.

Webinarium poprowadzą:

  • Jolanta Okońska – Kubica, przewodnicząca Komitetu KIG ds. ESG, Dyrektor Zarządzająca ENVIPOL.
  • Agnieszka Skorupińska – wiceprzewodnicząca Komitetu KIG ds. ESG, prawniczka, koordynatorka ds. ESG w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w kancelarii CMS.
  • Karolina Opielewicz, członkini zarządu Krajowej Izby Gospodarczej

Start: 18.10.2022, godz. 9.30 – 10.40

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań prelegentkom.

Udział w webinarium jest darmowy. Aby się zarejestrować na wydarzenie, skorzystaj z formularza rejestracyjnego: TUTAJ

 


 

O Szkole ESG

Szkoła ESG to inicjatywa Krajowej Izby Gospodarczej, która powstała we współpracy z firmą ADN Akademia. W ramach Szkoły ESG zapraszamy na szkolenia podstawowe, zaawansowane oraz indywidualne. Szkolenia zorganizowane pod opieką merytoryczną ekspertów Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej służyć mają zwiększeniu wiedzy przedsiębiorców na temat transformacji klimatycznej, a w szczególności wyzwań i wymagań, które już ich dotyczą bądź będą ich dotyczyć w przyszłości w związku z nowymi regulacjami Komisji Europejskiej oraz nowelizacji ustaw na poziomie krajowym. Dostosowanie się do wymagań związanych z zieloną tranzycją jest kluczowe, aby polskie firmy mogły zachować konkurencyjność na rynku europejskim.

Więcej informacji: https://szkolaesg.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.