[WEBINAR] Eksportujesz? Zadbaj o markę! 04.04.2023

20.03.2023

Poznaj zasady i proces budowania marki. Dołącz do spotkania! Zadbaj o markę!

Coraz więcej firm odnosi sukcesy poza granicami Polski, z powodzeniem sprzedając swoje produkty i usługi. Równie wiele napotyka jednak na barierę, którą jest brak własnej marki. Czasem nawet posiadanie marki nie daje gwarancji sukcesu, gdy okazuje się ona zbyt słaba, by pomóc w skutecznym rozwijaniu biznesu poza macierzystym i doskonale już rozpoznanym rynkiem. Jak zatem dobrze przygotować swoją markę do ekspansji zagranicznej?

Webinar prowadzony przez eksperta Dragon Rouge, międzynarodowej agencji strategiczno – projektowej, poświęcony będzie zagadnieniom związanym z budowaniem silnej marki od podstaw.

W trakcie 60 minut uczestnikom zostaną przedstawione:

• kluczowe koncepty i zasady, które składają się na świadome budowanie marki we współczesnym świecie
• proces budowania / udoskonalania marki – od rozpoznania konsumentów, przez propozycje marki, aż do zdefiniowania strategii komunikacji na nowych rynkach
• przykłady polskich marek eksportowych z branży spożywczej, przemysłowej i automotive, które zadbały o swoje marki w przeszłości.

Webinar jest kierowany do właścicieli firm, kadry zarządzającej i kadry średniego szczebla firm planujących i realizujących ekspansję zagraniczną. W szczególności treści będą wartościowe dla firm, które odnajdują się w jednym z trzech poniższych scenariuszy:

1. firma nie ma własnej marki, a sprzedaż za granica prowadzi przez pośredników albo pod cudza marka
2. firma posiada markę, ale z perspektywy eksportu jest ona mało atrakcyjna lub niedopasowana
3. firma posiada markę, ale jej działania są niespójnie pomiędzy różnymi rynka


REJESTRACJA


Kontakt

Bartłomiej Nersewicz
Biuro Współpracy z Zagranicą
t:    22 630 96 86
k:   530 941 083
e:   bnersewicz@kig.pl

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.