[WEBINAR] Trendy 2022 w rodzinnym biznesie, 16 lutego 2022

12.02.2022

Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza na webinar poświęcony Trendom 2022 w Rodzinnych Firmach

Firmy rodzinne dzisiaj stają przed wieloma wyzwaniami, a jednym z tych najbardziej kluczowych jest szybko zmieniająca się rzeczywistość, która powoduje, że przedsiębiorcy rodzinni muszą wyjść naprzeciw aktualnym trendom, jeśli chcą spełniać swoje marzenia o długowieczności.

Jednak globalne makrotrendy niekoniecznie stają się wszechobecną rzeczywistością, nie wszystkie nowe lub powracające rozwiązania goszczą w naszych firmach lub domach. To w końcu tylko pewne obserwowane od jakiegoś czasu zmiany o charakterze ekonomicznym, społecznym, technologicznym czy środowiskowym.

  • Jak zatem wyłapywać te najbardziej istotne?
  • Jakie znaczenie mają one dla firm rodzinnych?
  • Jakie zmiany w obszarze family business powoduje rozwój trendów technologicznych?
  • Co oznaczają nowe kierunki zmian dla nas samych, dla biznesu rodzinnego, dla całego społeczeństwa i świata?
  • Jaka jest rola technologii w świecie family business?
  • Jak nieustanny rozwój technologii zmienia biznes?

Bezpłatna rejestracja:  https://ibrpolska.clickmeeting.com/trendy-2022/register

Termin: 16 lutego godz. 13.00

Miejsce: online

Prowadzący: Szymon Trzebiatowski – Ekspert Instytutu Biznesu Rodzinnego ds. strategii i innowacji, finansista i wieloletni praktyk controllingu 

Organizator: Instytut Biznesu Rodzinnego
IBR powstał w Poznaniu w 2011 roku z inicjatywy dr Adrianny Lewandowskiej. Działa na zasadach non-profit, by wspierać polskich przedsiębiorców rodzinnych, badaczy zajmujących się szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości rodzinnej.

Więcej o trendach i ich wpływie na codzienne funkcjonowanie i biznes rodzinny już podczas IX Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych 28-29 marca w Poznaniu.  Rejestracja na wydarzenie jest już dostępna na stronie: https://kongresfirmrodzinnych.pl/

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.