Webinarium: Jak rozpocząć i prowadzić działalność w Słowenii?

27.04.2020

We wtorek, 28 kwietnia odbędzie się webinarium, dotyczące możliwości rozpoczęcia działalności w Słowenii. Eksperci z firmy DATA d.o.o. wyjaśnią, jakie rodzaje firm w zależności od prowadzonej działalności gospodarczej cudzoziemcy mogą zarejestrować w Słowenii. Po części wprowadzającej będzie możliwość zadawania pytań doradcom. Zachęcamy do udziału w spotkaniu szczególnie tych przedsiębiorców, którzy planują rozwinąć lub rozpocząć działalność gospodarczą w Słowenii oraz tych, którzy zastanawiają się nad imigracją biznesową poprzez rejestrację własnej firmy w tym kraju.

Spotkanie będzie realizowane za pomocą platformy Zoom. Początek o godz. 10.00. Webinarium potrwa około 20 minut. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie organizatora.

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.