• A A A

Wirtualne forum Life Sciences Baltics

04.05.2021

Ambasada Litwy zaprasza na największe międzynarodowe wirtualne forum Life Sciences Baltics, 20-24 września 2021 r.

Wirtualne forum Life Sciences Baltics

Zarejestruj się

Life Sciences Baltics 2021 to jedyne i najlepsze forum nauk przyrodniczych w krajach bałtyckich. Forum, skupiające światowych liderów w dziedzinie biotechnologii, farmacji i wyrobów medycznych, daje niepowtarzalną okazję do spotkania interesariuszy i twórców trendów w tej branży nie tylko z krajów bałtyckich, ale z całego świata, a także zapewnia możliwość przekształcania pomysłów w projekty, cele w działania lub nowe powiązania w kontrakcie.

Life Sciences Baltics Digital Forum 2021 połączy różne doświadczenia:

  • Międzynarodowa konferencja – możliwość wzmocnić się wiedzą od kluczowych twórców trendów w naukach przyrodniczych, którzy będą rozmawiać i omawiać najnowsze trendy w branży.
  • Spotkania B2B – to świetna okazja, aby zamienić nowe kontakty w projekty lub kontrakty i przyspieszyć realizację pomysłów podczas spotkań z potencjalnymi partnerami.
  • Wystawa – możliwość zaprezentować swoje rozwiązania biznesowe lub projekty na wirtualnej wystawie.
  • Startup Masterclasses & Pitch Battle – okazja do podzielenia się swoim wielkim pomysłem, doskonała okazja do nauczenia się przedstawiania siebie oraz możliwość bycia wysłuchanym przez liderów branży i inwestorów.

 Strona internetowa, na której można zarejestrować się na forum – https://lifesciencesbaltics.com/tickets/

Do 1 czerwca obowiązują ceny „Early Bird”:

  • Firmy – 240 EUR
  • Klastry, stowarzyszenia i inne organizacje – 210 EUR
  • 5+ uczestników tej samej firmy / organizacji – 200 EUR /uczestnik

Dowiedz się więcej

 

Kontakt
Vita Naujokaitytė
Ambasada Litwy w Polsce
tel. 22 629 05 96
e-mail: vita.naujokaityte@urm.lt

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.