Wynajem przestrzeni eventowych w Centrum Kreatywności Targowa

12.03.2024

Szukasz przestrzeni na zorganizowanie wydarzenia?

W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć wielofunkcyjne sale o przeznaczeniu konferencyjnym, warsztatowym czy wystawienniczym, wyposażone w sprzęt multimedialny i system ścian przesuwnych, które można dogodnie aranżować na potrzeby planowanego przez siebie eventu.

Przestrzeń wystawienniczo-konferencyjna to bardzo przyjazna i architektonicznie efektowna przestrzeń, doskonale sprawdzająca się również podczas całodniowych wydarzeń

Mamy do dyspozycji:

  • zadaszony dziedziniec o powierzchni 360 m², który może pomieścić do 300 miejsc siedzących;
  • dużą salę złożoną z czterech modułów o łącznej powierzchni 158 m² i pojemności do 150 miejsc siedzących, wyposażoną w system nagłośnieniowy oraz projektory dla każdego modułu;
  • małą salę złożoną z dwóch modułów o łącznej powierzchni 54 m² i pojemności do 40 miejsc siedzących, wyposażoną w system nagłośnieniowy oraz projektor.

Możliwe jest wynajęcie poszczególnych modułów lub całych sal. Jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni obie sale można połączyć z dziedzińcem tworząc jedną wspólną przestrzeń, bądź trzy odrębne.

 

Więcej >>> Centrum Kreatywności Targowa


Kontakt ws. najmu

Karol Sadziński
Host CK Targowa
ksadzinski@cktargowa.pl
tel. +48 22 102 61 79

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.