• A A A

Zaczęła się 2. odsłona Boost with Facebook. KIG jest partnerem projektu

09.10.2020

Krajowa Izba Gospodarcza w czerwcu została partnerem platformy „Boost with Facebook – Poradnik przedsiębiorcy”. Właśnie rusza 2. odsłona projektu, a wraz z nią nowe bezpłatne webinary dla firm MŚP, które pomogą przedsiębiorcom promować swój biznes na Facebooku i Instagramie. Zarezerwuj miejsce.

Zobacz, jak łatwo możesz docierać do swoich klientów przez media społecznościowe. Zapisz się na szkolenia w ramach Boost with Facebook:

 • 21 października, godzina 13:00 – Zbuduj skuteczną strategię reklamową na Facebooku i Instagramie
  Podczas szkolenia dowiesz się, jak zbudować skuteczną strategię reklamową. Zobaczysz też, jak tworzyć reklamy, określać ich cel i mierzyć skuteczność.
 • 4 listopada, godzina 13:00 – Strategie prowadzenia kampanii w Menadżerze reklam.
  Odkryj, jak wykorzystać piksel Facebooka do tworzenia skutecznych kampanii reklamowych oraz jak korzystać z grup na Facebooku, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.
 • 18 listopada, godzina 13:00 – O czym nie możesz zapomnieć, otwierając e-sklep?
  Dołącz do webinaru przygotwanego przez Shoper. Dowiedz się, o czym musisz pamiętać otwierając sklep internetowy, sprawdź możliwość integracji sklepu Shoper z Facebookiem oraz weź udział w panelu pytań i odpowiedzi.
 • 27 listopada, godzina 13:00 – Przygotuj się do przedświątecznego sezonu zakupowego.
  Podczas szkolenia dowiesz się, jak zapewnić sobie widoczność na platformach Facebooka i jak przygotować atrakcyjne treści na nadchodzący okres przedświąteczny, a także jak możesz zwiększyć sprzedaż online.

Dołącz do wydarzenia

Wszystkie szkolenia odbędą się online, na stronie na Facebooku Przestrzeń from Facebook.

KIG jest partnerem projektu.

Zobacz poprzednie tematy