• A A A

Zapraszamy na spotkanie z nowym ambasadorem RP w Iraku

10.07.2020

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza zainteresowane firmy z Polski do udziału w spotkaniu online z nowo mianowanym ambasadorem RP w Iraku, Marcinem Kubiakiem, które odbędzie się 22 lipca w godzinach 10.00-12.00.

Rejestracja online

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu KIG rozszerzania kontaktów biznesowych z partnerami irackimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych Bagdadu, Irbilu, Sulajmaniji i Basry. W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie misji handlowych online oraz  indywidualnych internetowych spotkań bezpośrednich organizowanych w formule business to business.

Amb. Kubiak zaprezentuje informację o istotnych z punktu widzenia polskich przedsiębiorców uwarunkowaniach rynku irackiego, a uczestniczący przedstawiciele firm będą mogli przedstawić własne uwagi i sugestie dotyczące współpracy biznesowej oraz oczekiwania co do ich wsparcia ze strony Ambasady RP w Bagdadzie i Konsulatu Generalnego RP w Irbilu, jak również Krajowej Izby Gospodarczej. Ze strony KIG w spotkaniu udział weźmie  dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą, Jerzy Drożdż, oraz doradca dyplomatyczny i b. ambasador w Bagdadzie, Krzysztof Płomiński.