• A A A

Znamy TOP Pierwszoroczniaków E-Commerce − KIG wyróżniła młode sklepy internetowe

16.06.2021

Świętujesz pierwszy rok w e-commerce? Wygraj wyróżnienie KIG dla młodych sklepów internetowych

Pandemia to czas, który wymagał od biznesu wdrożenia niestandardowych działań. Dla niektórych był to bodziec do otwarcia sklepu internetowego. Krajowa Izba Gospodarcza wraz z agencją AWx nagrodziła firmy, które w 2020 r. rozpoczęły działalność e-commerce i utrzymały ją do 2021 r. Partnerem konkursu jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Laureaci konkursu reprezentują różne branże: od artykułów spożywczych, podróżniczych po elektronikę. Jest ich 10 i łączy ich jedno: w 2020 r. poszukali nowych możliwości biznesowych, jakie daje e-commerce, wykorzystali kanały dotarcia do klientów, których wcześniej nie używali, wdrożyli nowe formy komunikacji.

– Gratulujemy zwycięzcom odwagi i elastyczności, ale także kreatywności w podejściu do biznesu. Życzymy Państwu wysokich zwrotów z inwestycji, dużych zasięgów oraz jak największej liczby lojalnych, powracających klientów, których koszyki zakupowe nigdy nie będą porzucone ani puste, ale zawsze pełne, a transakcje sfinalizowane” – mówi Karolina Opielewicz, dyrektor Biura Komunikacji  i Spraw Członkowskich KIG

 

Poznaj 10 wspaniałych − Top Pierwszoroczniak E-Commerce

Skydreams www.skydreams.pl

Nutchup https://nutchup.pl/

Taniewycieraczki.pl https://www.taniewycieraczki.pl/

Cleaneo.pl www.cleaneo.pl

Panibajka.pl www.panibajka.pl

Beniamusic.pl www.beniamusic.pl

Amaco.pl www.amaco.pl

Sklep.obiezyswiat.net www.sklep.obiezyswiat.net

Elektryk-sklep.pl www.elektryk-sklep.pl

Sklep.ubiquitipolska.pl https://sklep.ubiquitipolska.pl/

 

Masz pytania? Napisz do nas
e-mail: komunikacja@kig.pl

 

Organizatorzy:

Partner:

                           

 

AWx
AWx to zewnętrzny dział e-commerce. Usługi AWx kierowane są do sektora MŚP z naciskiem na średniej wielkości przedsiębiorstwa, które rozważają sprzedaż w internecie, tudzież chcą rozwijać już działający sklep online. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy z największymi markami i wynikającej z tej kooperacji obserwacji – oferta AWx jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby rynku. Pod jednym dachem zebrane zostały usługi „zewnętrznego działu e-commerce”, które odpowiadają konieczności zatrudnienia, zaangażowania minimum 13 specjalistów pod stronie Klienta. Podejście AWx do obsługi biznesu e-commercowego Klienta to efektywny czas realizacji, obniżenie kosztów prowadzenia projektów oraz jakościowe efekty wdrażanych rozwiązań zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.
Więcej na https://awx.pl/

 

Krajowa Izba Gospodarcza
Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w lutym 1990 r. na mocy ustawy o izbach gospodarczych. Obecnie reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc 160 organizacji biznesowych: izb branżowych, regionalnych, bilateralnych oraz innych organizacji (stowarzyszenia, związki pracodawców, fundacje). W strukturach KIG działa aż 20 komitetów eksperckich.
Krajowa Izba Gospodarcza wspiera interesy polskich przedsiębiorców, prowadzi współpracę międzynarodową, organizuje konferencje i kongresy gospodarcze, wspiera polski eksport oraz realizuje projekty unijne.
Więcej na www.kig.pl

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
ARP S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, a także w realizacji procesów restrukturyzacji, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki.
Szeroki wachlarz instrumentów wsparcia obejmuje zarówno produkty finansowe, jak i pozafinansową pomoc w realizacji przedsięwzięć, m.in. poprzez udostępnianie terenów inwestycyjnych i obiektów produkcyjnych w ramach zarządzanych przez ARP Specjalnych Stref Ekonomicznych. Spółka łączy także partnerów zainteresowanych nawiązaniem współpracy przy realizacji projektów innowacyjnych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnym na polskim rynku kompetencjom, ARP wypracowała indywidualne podejście do oceny projektów, pozwalające dostrzec szanse biznesowe w obszarach, które inni postrzegają jako mało atrakcyjne lub zbyt ryzykowne.
W ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju ARP współpracuje z kluczowymi polskimi instytucjami wspierającymi przedsiębiorców oraz dostarcza pakiety rozwiązań w odpowiedzi na bieżące potrzeby i wyzwania biznesowe. W 2020 r. ARP S.A. zrealizowała kampanię społeczną „Przenieś swoją firmę do internetu – zarabiaj na e-handlu” mającą na celu aktywizację MŚP w biznesie online, szczegóły: www.zarabiaj-online.arp.pl.
Więcej na www.arp.pl

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.