• A A A

Eksperci KIG w mediach

Eksperci KIG na bieżąco komentują najważniejsze sprawy gospodarcze w mediach. Zobacz nasze najnowsze komentarze:

Onet.pl

Eksperci „Łatwo jest coś zamknąć, doprowadzić do bankructwa, ale odbudować, przy braku kapitału, będzie bardzo trudno czy wręcz niemożliwe.”

Rzeczpospolita

Eksperci: Czas to w końcu zauważyć. Dwie branże – fitness i gastronomiczna zepchnięte zostały na margines mimo, że od wielu tygodni ci pierwsi dźwigają ciężar dostosowywania się do reżimu.

Dziennik Gazeta Prawna

Eksperci: Tydzień może decydować o być albo nie być, a rządowe instytucje patrzą na gospodarkę w sposób zagregowany, widzą tabele, ale nie widzą tego, co my w rozmowach z przedsiębiorcami

Rzeczpospolita

Eksperci: #Pandemia przyniosła głębokie zmiany w strukturze #gospodarki. Dobra #strategia pomoże przystosować się do tych nowych warunków i wymogów związanych choćby ze zmianą #klimatu.

Radio RDC

Eksperci: Nie mamy dogłębnej analizy tego, co pandemia zrobiła z gospodarką światową, w którą stronę ta gospodarka będzie się rozwijać

Polityka

Eksperci: Sanepid i policja, zamiast walczyć z wirusem, walczą ze zrozpaczonymi restauratorami czy właścicielami wyciągów.

TVN24

Eksperci: Jest szereg branż, które żadnej pomocy nie otrzymały i nie spodziewają się, że ja otrzymają. To budzi frustrację i powoduje chęć niepodporządkowania się zarządzeniom władz

Radio TOK FM

Eksperci: Nie można odmówić tego Amazonowi, że wchodzi na nasz rynek, kiedy czynniki zewnętrzne (pandemia), przyczyniają się do tego, że klienci przestawiają się na rynek cyfrowy.

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.