II Polsko-Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI)

04.06.2019

 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na II Polsko-Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI) w dniach 27-28 czerwca w Hotelu Sofitel (ul. Królewska 11, Warszawa)

Forum rozpocznie się w dniu 27 czerwca, popołudniową (w godz. 16:00- 18:00) sesją dot. BREXITu oraz oficjalnym przyjęciem.:

REJSTRACJA SESJA BREXIT 27.06.2019 *

(*ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje osobna rejestracja)

Następnie w dniu 28 czerwca odbędzie Forum BTI. Po sukcesie pierwszej edycji w 2018 r., Rządy Polski i Wielkiej Brytanii uzgodniły, że tematem tegorocznego będzie ZIELONY WZROST – który jest dużym wyzwaniem, przed którym stoją obydwa kraje.

Forum BTI to:
– Szansa aby usłyszeć bezpośrednio od brytyjskich i polskich ministrów i najlepszych przedstawicieli biznesu o tym, jak stymulowanie czystego rozwoju pomaga zapewnić nowe możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii, Polsce i na świecie.
– Platforma dla biznesu pozwalająca na podzielenie się doświadczeniami, wymianę poglądów i zaangażowanie w szanse i wyzwania związane z czystym wzrostem.
– Wyjątkowa okazja dla przedstawicieli firm polskich i brytyjskich do nawiązania kontaktów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań w produkcji, usługach, hi-tech lub sektorach tradycyjnych.

Forum BTI będzie składać się z powitania gości i krótkiej sesji plenarnej, po czym odbędą się tematyczne sesje breakoutowe, podczas których dogłębnej analizie poddane zostaną specjalistyczne sektory tj: e-mobilność, morska energia wiatrowa i inne źródła odnawialne.

Odbędą się też sesje skierowane do biznesu głównego nurtu, dotyczące tego m.in. w jaki sposób zielone finanse mogą pomóc przedsiębiorstwom w działaniach proekologicznych oraz jak technologia może przyczynić się do osiągnięcia zielonego wzrostu.

Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, ale także do wszystkich zainteresowanych tym, aby organizacje biznesowe uwzględniały w swoim rozwoju czysty wzrost, niezależnie czy reprezentują administrację rządową, instytucje badawcze czy pozarządowe.

Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować zielony wzrost!


REJSTRACJA FORUM BTI 28.06.2019


Program:
pobierz pdf

Oficjalnym językiem konferencji jest j. angielski. Tłumaczenie polsko-angielskie zostanie zapewnione tylko na sesji dot. Brexitu 27.06.2019 r. oraz podczas oficjalnego otwarcia Forum w dniu 28.06.2019 r.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt:

Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl

 

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała dofinansowanie w ramach projektu POIR.03.04.00-14-0001/20 „Dotacja na kapitał obrotowy dla Krajowej Izby Gospodarczej”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.